زمان بارگزاری این صفحه: 7:45 PM UTC

کمپین «آب، زندگی است»

تاکنون تهمینه میلانی، داریوش فرهنگ، بهاره رهنما، حدیث فولادوند، جمشید پژویان، رضا یزدانی، رضاایرانمنش، بابک حمیدیان، سیامک انصاری، آرام جعفری و همچنین عیسی کلانتری، شهربانو امانی، طهماسب مظاهری، صادق زیباکلام و مهدی تقوی از کمپین «آب، زندگی است» حمایت کردند.

به گزارش صدای گیلان ،ندای ایرانیان در خصوص اقدام راه اندازی کمپین “آب ،زندگی است” نوشت: ندای ایرانیان به دنبال بافتن کلاهی از نمد بحران آبی برای خود نیست، ما این کمپین را راه‌اندازی کردیم و در ادامه از تمامی گروه‌های سیاسی از اصولگرا گرفته تا اصلاح‌طلب، از تمامی هنرمندان و ورزشکاران در عرصه‌های مختلف، دانشگاهیان و اقشار مختلف و به‌ویژه جوانان دعوت می‌کنیم که به این کمپین بپیوندند و حتی آن را مدیریت کنند تا کاری برای آب و آینده این مرزوبوم انجام دهیم.

لازم بذکر است که ، علاوه بر احمد مسجد جامعی تاکنون تهمینه میلانی، داریوش فرهنگ، بهاره رهنما، حدیث فولادوند، جمشید پژویان، رضا یزدانی، رضاایرانمنش، بابک حمیدیان، سیامک انصاری، آرام جعفری و همچنین عیسی کلانتری، شهربانو امانی، طهماسب مظاهری، صادق زیباکلام و مهدی تقوی از کمپین «آب، زندگی است» حمایت کردند.

احمد مسجد جامعی، با حمایت از راه‌اندازی کمپین «آب، زندگی است»، گفت: «من هم حتماً به این کمپین می‌پیوندم چراکه پیوستن ما به این کمپین و تلاش برای کمک به حل بحران آب اجباری است، اگر ما به این کمپین و تلاش‌ها برای رفع این بحران نپیوندیم چه کنیم؟ دفاع از آب یک ضرورت است و با هست و نیست شهر و شهروندان ما بستگی دارد.»

زیباکلام: از بحران کمبود آب تنها می‌توان باتدبیر عبور کرد
صادق زیباکلام، استاد دانشگاه نیز اظهار داشت: «آنچه اکنون لازم است همدلی و همراهی مردمی است که تقصیر چندانی هم در کمبود آب و خشک‌سالی ندارند. شرایط ایران می‌طلبد که مصرف آب در کشاورزی و صنعت بهینه شود. بی‌تردید به‌روزرسانی و نوسازی سیستم لوله‌کشی آب شهری هم گام مهمی در جهت کاهش هدر رفت آب خواهد بود. از بحران کمبود آب تنها می‌توان باتدبیر عبور کرد و نه با خواهش و تمنا؛ کمپین آب، زندگی است راهی درست برای فرهنگ‌سازی و هشدار به جامعه است.»

لازم به یاد اوری است که در مقاله اصلی تعدادی از حامیان این کمپین ،نظرات خود را در این خصوص بیان کرده اند که در اینجا به شکل مختصر نطرات زیبا کلام و مسجدجامعی منعکس شد.و البته با انعکاس این گزارش قصد حمایت از چنین کمپین های مردم نهادی داریم که موضوع جدی و مهمی مانند بحران کمبود اب را مد نظر قرار داده اند و امید واریم با درایت مسولین و حمایت مردم نتیجه بخش باشد.

کمپین اب زندگی است

کمپین اب زندگی است

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه