زمان بارگزاری این صفحه: 9:20 AM UTC

کنسرت بزرگ امین رستمی در رامسر و لاهیجان برگزار می شود

میلاد کامیاب ، مدیر اجرایی این کنسرت از برگزاری کنسرت امین رستمی خواننده پاپ کشورمان در رامسر و لاهیجان خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

میلاد کامیاب ، مدیر اجرایی این کنسرت در گفتگو با خبرنگار خبر آنلاین از برگزاری کنسرت امین رستمی خواننده پاپ کشورمان در رامسر و لاهیجان خبر داد.

 

کامیاب با اشاره به برگزاری اولین کنسرت امین رستمی در رامسر از اهداف خیریه آن جهت حمایت از ایتام تحت پوشش و بیماران سرطانی خبر داد و افزود: این برنامه با همکاری موسسه خیریه ایتام امیرالمومنین (ع) شهرستان رامسر و به تهیه کنندگی گروه شرکت های تندیس در هتل بزرگ رامسر مورخ جمعه ۲۲ خرداد ساعت ۲۱ برگزار می گردد.

 

وی از حمایت بی دریغ دفتر امام جمعه محترم شهرستان ، فرمانداری ، نیروی انتظامی ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه فرهنگی و هنری نسیم رامسر تقدیر و تشکر نمود و از هنردوستان و خیرین شهرستان دعوت کرد که با حضور خویش در این طرح خداپسندانه ، سهیم منافع معنوی آن باشند.

 

همچنین کامیاب ، مدیر اجرایی کنسرت که سابقه درخشانی در برگزاری کنسرت های متعدد در شمال کشور دارد از برگزاری اولین کنسرت این خواننده پاپ با رهبری ارکستر پاشا یثربی در استان گیلان و شهرستان لاهیجان مورخ ۲۳ خرداد ساعت ۲۱ در هتل البرز خبر داد و افزود : موسسه فرهنگی و هنری جام سبز با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد گیلان برگزار کننده این برنامه می باشد

 

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۹۱۱۵۰۱۵۰۰۶ روابط عمومی کنسرت تماس حاصل فرمایند.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه