زمان بارگزاری این صفحه: 8:04 AM UTC

کیسینجر: «اسد باید برود» از آغاز اشتباه بود

صدای گیلان – هنری کسینجر ، وزیر اسبق خارجه آمریکا می گوید؛ این طرح که “اسد باید برود” از ابتدا اشتباه بود.

کسینجر

به گزارش صدای گیلان ؛ کیسینجر در گفتگو با هفته نامه آلمانی اشپیگل افزود: اختلافات ما با روسیه بر سر مناقشه سوریه، حل و فصل برنامه اتمی ایران را سخت تر کرد.

روزنامه جروزالم پست هم نوشت: وزیر خارجه اسبق امریکا می گوید آمریکا باید تصمیم بگیرد که چه نقشی را در خاورمیانه بازی کند.

کنگره جهانی یهودیان با اهدای جایزه تئودور هرتزل از دستاوردهای هنری کیسینجر، وزیر خارجه اسبق آمریکا تمجید کرد.

کیسینجر، 91 ساله، در سخنرانی در این مراسم به خطرهایی که اسرائیل با آن روبروست، اشاره کرد.

وی گفت: آمریکا باید تصمیم بگیرد در جهانی که انقلاب ها به سرعت در حال ترسیم مجدد نقشه جهان هستند؛ کجا قرار دارد ؟/واحد مرکزی خبر

مطالب بیشتر؛

  • هواشناسی گیلان سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان از استقرار جریانات ناپایدار جوی در استان تا اوایل هفته آینده خبر داد.
  • بارش برف و باران برای روزهای اینده در گیلان بارندگی طی روز های دوشنبه تا عصر چهارشنبه از شدت بیشتری برخورداراست
  • ملاله جایزه صلح نوبل را گرفت. جایزه نوبل صلح روز چهار‌شنبه ۱۰ دسامبر در اسلو به ملاله یوسف‌زی، دختر ۱۷ ساله پاکستانی و کایلاش ساتیارتی، فعال حقوق کودکان هند اهدا شد. این دو به خاطر فعالیت‌ها‌شان برای تحقق حقوق کودکان این جایزه را دریافت […]
  • خواستگاری از دختر اوباما با ۱۵۰ رأس دام! یک وکیل کنیایی با پیشنهاد جهیزیه‌ای شامل ۷۰ راس گوسفند ۵۰ راس گاو و ۳۰ بز، دختر ۱۶ ساله رئیس جمهوری آمریکا را خواستگاری کرد!
  • خداحافظی كيروش با تیم ملی فوتبال ايران صدای گیلان - بر اساس توافق رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی، کارلوس کی‌روش پس از دیدار با سوئد و شیلی از تیم ملی ایران جدا می‌شود.


عناوین ویژه