زمان بارگزاری این صفحه: 4:11 PM UTC

گاز و آب رسانی به روستاها ؛ نتایج جلسه مجمع نمایندگان گیلان.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در تشریح جزئیات جلسه مجمع نمایندگان این استان گفت: پیگیری مطالبات گازرسانی در روستاهای این استان از محورهای این جلسه به شمار می‌رفت.

به گزارش صدای گیلان ، محمد حسین قربانی در گفت وگو با خانه ملت،‌ با یادآوری برگزاری نشست امروز سه‌شنبه (4 آذرماه) مجمع نمایندان استان گیلان، افزود: در نشست امروز دو نفر برای شورای برنامه‌ریزی استان انتخاب شدند که به صحن علنی مجلس معرفی خواهند شد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه گازرسانی به روستاهای استان گیلان از مطالباتی بود که در نشست امروز دنبال شد،‌ ادامه داد: با توجه به اینکه تقریبا هزار روستا در سطح گیلان وجود دارد که فاقد گاز هستند لذا این مهم نیز جزو موارد ضرروی رسیدگی قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس نهم، یادآور شد: همچنین آب‌رسانی به روستاها از دیگر مطالبات بود زیرا با وجود آنکه استان گیلان دارای بارندگی‌های متعدد و وجود آب‌های زیرزمینی است اما بسیاری از روستاهای آن از کمبود آب رنج می‌برند.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه جلسه مذکور بدون حضور مقام‌های مسئول برگزار شد، تاکید کرد: طی برنامه‌ریزی‌ها قرار است در نشست‌های آینده روسای برخی از دستگاه‌ها حضور یابند که در همین زمینه مقرر شد در نخستین جلسه از رئیس سازمان میراث فرهنگی برای حضور دعوت به عمل آید.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه