زمان بارگزاری این صفحه: 9:58 AM UTC

گراميداشت ياد وخاطره آیت‌الله احسان‌بخش/ عکس

صدای گیلان – دكتر محمدباقر نوبخت ، دكتر نجفي ، مهندس جعفرزاده و برخی مسولین استانی با حضور در منزل مرحوم آیت‌الله احسان‌بخش با خانواده وی دیدار و گفت‌وگو کردند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

در شب پيروزي انقلاب اسلامي ايران رئيس سازمان مديريت وبرنامه ريزي واستاندار گيلان با حضور دربيت آیت‌الله صادق احسان‌بخش نماینده فقید ولی فقیه در گیلان با خانواده وی دیدار کرد.

jpg3353

به گزارش پايگاه اطلاع رساني استانداري گيلان دكتر محمدباقر نوبخت و دكتر نجفي با حضور در منزل مرحوم آیت‌الله احسان‌بخش با خانواده وی دیدار و گفت‌وگو کردند.
jpg3354

سخنگوی دولت در این دیداركه جعفرزاده از نمايندگان رشت در مجلس شوراي اسلامي ومديركل بنياد شهيد نيز حضور داشتند با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، یاد آیت‌الله احسان‌بخش را گرامی نگه داشت و بابيان خاطراتي از ايشان گفت : مرحوم آیت‌الله احسان‌بخش در مبارزات مردم گيلان با رژيم پهلوي نقش اساسي داشتند.
jpg3355
وي با اشاره به خدمات ماندگار نماینده فقید ولی فقیه در گیلان پيگيري براي انتشار آثار به جامانده از ايشان را مهم عنوان كرد وگفت :با توجه به اينكه اين آثار از مواريث فرهنگي ومذهبي است در اين زمينه كمكهاي لازم را خواهم كرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه