زمان بارگزاری این صفحه: 2:04 AM UTC

گران شدن ۲۰ درصدی کرایه تاکسی‌های رشت

نرخ کرایه تاکسی‌های رشت ۲۰ درصد گران شده است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

گران شدن نرخ کرایه تاکسی‌های این شهر موجب برخی اعتراض‌های مردمی شده است.

 

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی رشت درباره گران شدن نرخ تاکسی‌های این شهر اظهار کرد: گران شدن نرخ کرایه تاکسی طبق هشتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی رشت در تاریخ ۲۴ اسفند ماه سال گذشته صورت گرفته است.

 

سهراب راستگو ادامه داد: در این جلسه پس از کارشناسی و با مجوز فرمانداری رشت به طور متوسط ۲۰ درصد به نرخ کرایه تاکسی‌های رشت اضافه شده است.

 

وی با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت گذشته نرخ کرایه تاکسی‌های رشت تحویل رانندگان شد، گفت: آنها موظف هستند برچسب قیمت مسیرهای تعیین شده را در جلوی شیشه تاکسی‌های خود نصب کنند.

 

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی رشت تصریح کرد: از ساعت ۱۲ شب تا ۶ صبح نیز ۲۰ درصد نرخ کرایه تاکسی‌های رشت افزایش یافته است و این امر با طی مراحل کارشناسی صورت گرفته است.

 

وی با بیان اینکه نرخ کرایه تاکسی‌ها در هشت فرم تهیه شده است، خاطرنشان کرد: برخی از مسیرهای رشت که طولانی تر است افزایش نرخ کرایه تاکسی به ۲۵ درصد و در مسیرهای کوتاه‌تر ۱۵ درصد رسیده است.

 

راستگو تغییر روش تعیین مسیر و ترافیک و بافت شهری را در نرخ‌گذاری کرایه تاکسی‌ها تاثیرگذار دانست و یادآور شد: شهروندان رشتی می‌توانند در صورت گله و شکایات موارد را به شماره ۳۳۸۵۴۰۶۰  رسیدگی به شکایات سازمان تاکسیرانی اطلاع دهند.

 

وی درباره مراجعه حضوری مردم برای طرح شکایات تصریح کرد: کیوسک رسیدگی به شکایات مردمی در مقابل هتل اردیبهشت جنب شهرداری رشت مستقر است و مردم می توانند برای بیان شکایات به این کیوسک مراجعه کنند.

منبع؛ فارس

مطالب بیشتر؛

  • قیمت خانه‌های حوالی ساحل درگیلان/ جدول کی از ارزان‌ترین خانه‌های ساحلی واقع در استان گیلان، مربوط به ویلایی با زیربنای ۶۵ متر در حومه شهرستان لنگرود و یکی از گران‌ترین‌ها مربوط به ویلایی در چابکسر رودسر است که به ترتیب با قیمت‌های ۴۶ میلیون و ۱۷ میلیارد تومان به فروش […]
  • قاسم آباد گيلان در بلغارستان!؟ صدای گیلان - در شرقي ترين منطقه اروپا و در جنوب رود دانوب سرزميني با سنت هاي ميترايي وجود دارد که لباس هاي سنتي ما را مي‌پوشند و تشابهات فرهنگي و آييني بسياري با ايرانيان […]
  • خانه ای امن برای همسرگزینی؟ در سه سال گذشته، سایت های همسریابی حدود ۱۲۰-۱۰۰ مورد بودند. ولی ناگهان رشد سه برابری باعث تعجب بسیاری از کارشناسان این امر شد.
  • تولید موبایل اسلامی توسط یک شرکت روسی صدای گیلان - یک شرکت تولید کننده گوشی موبایل اقدام به تولید یک گوشی کرده که به شکل پیش فرض برخی نرم افزارهای قران و اوقات شرعی در ان نصب است .
  • امیر تتلو در پادگان نظامی چه می‌کند؟/ عکس امیر تتلو عکس‌هایی از خودش را در اینستاگرام منتشر کرد، که به نظر می‌رسد در یک پادگان نظامی گرفته شده است.


عناوین ویژه