زمان بارگزاری این صفحه: 10:36 PM UTC

گروه تروریستی تندروتر از داعش در راه است

به گفته یک صاحبنظر عرب مصری ،گروهی تندرو تر و بسیار وحشتناکتر از تروریستهای جنایتکار داعش با اعضاء پاکستانی، چچنی و اروپایی در حال شکل گیری است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش جوانرود هه وال، وبسیات کردی زبان (NNA) در خبری نوشت: هنوز کشتار و بریدن سر وبه راه افتادن سیل خون توسط گروه تروریستی داعش که هرگز احتمال نمی رود چنین جنایاتی در تاریخ به وقوع پیوسته باشد یک صاحب نظر عرب آشکار ساخت: یک گروه تندرو تر در عراق و سوریه سر بر خواهد آورد.

 

بر اساس خبری از پایگاه خبری (نجوم) مصری، هرچند گروه تروریستی داعش توانست به خاطر تندروی و رفتار وحشیانه خود و ایجاد رعب و وحشت در میان مردم تعدادی از مناطق عراق و سوریه را تحت کنترل خود درآورد و میزان قابل نوجهی سلاح و مهمات را از جنگها و همکاریهای خارجی جمع آوری نمود اما صابر روبیعی صاحب نظر عرب می گوید: گروهی تندروتر از تروریستهای داعش به نام گروه (خراسان) در منطقه قفقاز روسیه سر بر خواهد آورد که اعضاء آن از پاکستان،چچن و کشورهای اروپایی تشکیل شده اند.

 

به گفته وی، شمار زیادی از این گروه به عراق و سوریه نفوذ کرده اند واقدام به کشتن اعضاء و هواداران داعش می نمایند تا جای پای خود را در این کشورها باز نمایند.

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه