زمان بارگزاری این صفحه: 8:06 PM UTC

گروه ۱۳ نفره ایرانیان مقیم امارات امروز وارد گیلان می‌شوند

گیلان – صدای گیلان؛ استاندار گیلان گفت: گروه ۱۳ نفره ایرانیان مقیم امارات امروز به همراه سفیر ایران در امارات و همزمان با سفر دولت وارد گیلان می‌شوند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

استاندار گیلان گفت: گروه ۱۳ نفره ایرانیان مقیم امارات امروز به همراه سفیر ایران در امارات و همزمان با سفر دولت وارد گیلان می‌شوند.

محمدعلی نجفی با اشاره به سفر رئیس جمهور به گیلان، اظهار داشت: ایرانیان و گیلانی‌های مقیم خارج ‌کشور در سفر هیئت دولت به گیلان حضور دارند.

 

وی با بیان اینکه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و سیاست‌های پیشروی این دولت اکنون شاهد حرکت‌های خوب و ارزشمندی در وزارت خارجه هستیم، افزود: در دولت تدبیر و امید بسیاری از تنگناه‌ها در حال رفع شدن است.

 

استاندار گیلان با اشاره به نشست ویژه توسعه و سرمایه‌گذاری گیلان، گفت: گروه 13 نفره ایرانیان مقیم امارات امروز به همراه سفیر ایران در امارات و همزمان با سفر دولت وارد گیلان می‌شوند.

 

نجفی با بیان اینکه خبرهای خوشی در راه است، تصریح کرد: فرصت‌های سرمایه‌گذاری و کمک‌های فنی و اقتصادی سرمایه‌گذاران در سفر دولت به گیلان بررسی می‌شود.

 

وی با اشاره به برگزاری شورای اداری 16 شهرستان و شورای اداری استان گیلان همزمان با سفر دولت به گیلان، خاطرنشان کرد: جلسات شهرستانی با حضور وزرا و معاونان رئیس جمهور و جلسه استانی با حضور رئیس جمهور برگزار می‌شود./تسنیم

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه