زمان بارگزاری این صفحه: 8:42 PM UTC

گزارش تحقیق و تفحص از سازمان چای در صحن علنی مجلس قرائت شود/ سد لاسک هر چه سریع تر احداث شود

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ادامه تصریح کرد؛ تذکر بنده به وزیر نیرو درخصوص احداث هرچه سریع‌تر سد لاسک است که با پیگیری‌های لازم تاکنون همه مراحل اجرایی شدن آن انجام شده است.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از واردات بی‌رویه برنج خارجی به کشور گفت: واردات محصولات خارجی به تولید داخلی و اقتصاد کشور ضربه زده است.

به گزارش صدای گیلان ، ناصر عاشوری قلعه‌رودخانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 13 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: از هیات رئیسه مجلس تقاضا دارم گزارش تحقیق و تفحص از سازمان چای که مدت‌هاست در نوبت بررسی می‌باشد،‌ در صحن علنی مجلس قرائت شود.

 

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تذکر بنده به وزیر نیرو درخصوص احداث هرچه سریع‌تر سد لاسک است که با پیگیری‌های لازم تاکنون همه مراحل اجرایی شدن آن انجام شده است.

 

وی همچنین در تذکری به وزرای جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت گفت: درخصوص عدم ثبت سفارش و جلوگیری از واردات بی‌رویه برنج خارجی افزود: این موضوع ضرر به تولید و اقتصاد کشور است. در سال‌های اخیر بسیاری از زمین‌های کشاورزی به استخرهای ماهی تبدیل شده و کشاورزان محصولات خود را با قیمت مناسب در بازار به فروش نمی‌رسانند.

 

عاشوری قلعه‌رودخانی تصریح کرد: به وزیر راه و شهرسازی درخصوص تسریع در پروژه راه‌آهن گیلان تذکر داده، همچنین بازگشایی 10 کیلومتر باقیمانده از آزادراه قزوین- رشت نیز باید هر چه سریع‌تر عملیاتی شود، زیرا این آزادراه مختص مردم گیلان نیست./خانه ملت

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه