زمان بارگزاری این صفحه: 7:10 PM UTC

گشایش محورهای پونل–خلخال و فومن-ماسوله

حمل و نقل؛ تلاش راهداران مانع از انسداد محور توريستي فومن-ماسوله شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

محور توريستي فومن-ماسوله كه از ساعت 2 بامداد مورخه 6/1/94 در محدوده روستاي گيلوندرود دچار ريزش شده بود با تلاش بي وقفه راهداران پاكسازي شد.

به گزارش روابط عمومي راه و شهرسازي استان گيلان از ساعت 2 بامداد مورخه 6/1/94 در محور فومن-ماسوله در محدوده روستاي توريستي گيلوندرود كه بر اثر بارش باران زياد گل و لاي و ريزش از كوه باعث انسداد يك طرفه محور مذكور بود پاكسازي شد.

 

رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان فومن گفت: حجم ريزش كوه حدود 200 مترمكعب بود ، كه با تلاش شبانه روزي راهداران در شب گذشته محور فوق توسط عوامل راهداري كاملاً پاكسازي شد حجم بارش و ريزش برداري به حدي بود كه عمليات پاكسازي به كندي و با مشكل مواجه شده بود.

 

وي افزود: اين عمليات با بكارگيري يك دستگاه لودر و چند دستگاه كاميون صورت گرفت و به گونه اي مهار شد كه انسداد كامل مسير اتفاق نيفتاد .

 

وي گفت : به جهت توريستي بودن منطقه و تردد مسافران اكيپ راهداري در منطقه مستقر است تا با كوچكترين ريزشي نسبت به پاكسازي جاده و ايمني تردد اقدام نمايند.

راهداران رضوانشهر براي برقراري ترددي ايمن در محور پونل –خلخال در تلاشند.

رئيس راه وشهرسازي رضوانشهر با اعلام اين خبر گفت: پس از بارندگي شديد روزهاي اخير بخشي از محور پونل به خلخال به دليل سست شدن زمين ريزش كردكه تلاش مستمر راهداران مانع از انسداد مسير شده است.

 

وي افزود:طي روزهاي گذشته براثر شدت بارندگي ريزش كوه در اين محور رخ داد كه اين امر كندي تردد را به همرا داشت وراهداران براي پاكسازي كامل مسير از گل ولاي ورسوبات در تلاشند.

 

مهندس ايماني همچنين از بارش برف در اين محور خبر داد وگفت:به دنبال استقرار وضعيت جوي نامساعد بارش برف دربرخي مناطق كوهستاني اين شهرستان آغاز شده و تلاش راهداران براي بازنگهداري مسير ورفع مشكلات احتمالي ادامه دارد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه