زمان بارگزاری این صفحه: 5:37 AM UTC

گله‌مندی مردم از قطع دو ماهه آب شرب کوچه آزاده لاله‌دشت کوچصفهان

اهالی کوچه آزاده و شهید رحیم‌زاده روستای لاله‌دشت کوچصفهان از قطع دو ماهه آب شرب این منطقه ابراز گله کردند.

صدای گیلان/ به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، جمعی از اهالی کوچه آزاده و خیابان شهید رحیم‌زاده لاله‌دشت کوچصفهان صبح امروز در تماس با دفتر خبرگزاری فارس در گیلان و اعزام یک نماینده به این دفتر خواستار رسیدگی مسئولان نسبت به قطعی آب شرب دو ماهه این کوچه شدند.

نماینده اهالی کوچه آزاده و خیابان شهید رحیم‌زاده در حالی که نامه‌ای به امضای چندین نفر از مردم این کوچه‌ها را در اختیار دفتر خبرگزاری فارس گذاشته است، اظهار کرد: به مدت دو ماه آب شرب کوچه آزاده جنب پل تاریخی «مورغانه‌ پورد» در روستای لاله‌دشت کوچصفهان قطع است.

وی افزود: در این مدت چندین بار به اداره‌های مربوطه مراجعه کرده و پیگیری کردیم اما نتیجه‌ای حاصل نشد ضمن اینکه منطقه مذکور جزو شهر کوچصفهان محسوب می‌شود و هنوز خط انتقال آبرسانی «لوله آب» روستایی است.

نماینده اهالی کوچه آزاده و خیابان شهید رحیم‌زاده روستای لاله‌دشت کوچصفهان گفت: بر اساس نظرات کارشناسان اداره آب و فاضلاب لوله‌های آب پوسیده شده و ما اهالی در این مدت حتی آب برای شستن لباس‌های خود و … را نداریم و مجبور هستیم از جای دیگر آب تهیه کنیم.

وی با قدردانی از خبرگزاری فارس به دلیل پیگیری موضوع مذکور، تصریح کرد: خواستار رسیدگی مسئولان نسبت به قطع دو ماهه آب شرب کوچه‌ آزاده جنب مورغانه پورد لاله‌دشت کوچصفهان هستیم.

 خبرنگار فارس در تماس با رئیس اداره آب و فاضلاب شهری کوچصفهان خواستار پیگیری موضوع شد که وی عنوان کرد موضوع مذکور مربوط به آب و فاضلاب روستایی شهرستان رشت است.

وی همچنین اظهار کرد که در بازدیدهای صورت گرفته از کوچه مذکور ممکن است به دلیل بازسازی پل تاریخی مورغانه‌پورد شبکه توزیع آب و فاضلاب روستایی قطع شده باشد.

«علیرضا زهری» رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان رشت نیز در تماس خبرنگار فارس با وی، عنوان کرد که اکنون در جلسه است و نمی‌تواند پاسخ دهد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه