زمان بارگزاری این صفحه: 7:47 AM UTC

گل و لاي باعث انسداد راههاي روستايي گيلان شد

گیلان – محورهاي مواصلاتي گيلان از روز گذشته بعلت بارش باران شديد دچار آب گرفتگي و ريزش گل و لاي شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

محورهاي مواصلاتي گيلان از روز گذشته بعلت بارش باران شديد دچار آب گرفتگي و ريزش گل و لاي شد.

به گزارش اداره روابط عمومي راه و شهرسازي استان گيلان: از روز گذشته و ديشب (24فروردین)  در شهرستان رودبار محور منجيل-طارم فقط در حوزه استحفاظي گيلان ريزش و رانش گل و لاي باعث مسدود شدن محور شد كه تا ساعت 5 بامداد روز جاري با تلاش بي وقفه عوامل راهداري بازگشايي و در حال حاضر عمليات تكميلي در حال انجام است.

 

مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان گفت: در محور امامزاده هاشم-رودبار در جاده قديم نيز حدود 8 نقطه ريزش به وجود آمد كه تا ساعت 5 بامداد باعث انسداد محور همچنين در شهرستان رشت محور سراوان-فومن و محور رشت-امامزاده هاشم به دليل ريزش خاك در اثر باران و پر شدن قنوها، آب گرفتگي ايجاد شده توسط راهداران پاكسازي شد .

 

محمود ايرانپرست گفت : در شهرستان شفت محور شفت-امامزاده ابراهيم در دو نقطه آبنماي بدآب و چوبر براثر سيلاب مسدود شده كه تا اين لحظه آبنماي بدآب بازگشايي ولي آبنماي چوبر در حال بازگشايي مي باشد و همچنين يك نقطه در منطقه طالقان در همان محور ريزش وجود دارد كه بعد از بازگشايي آبنماي چوبر آن هم بازگشايي خواهد شد.

 

مديرراهداري راه و شهرسازي گيلان در ادامه افزود : شهرستان فومن در محور فومن-ماسوله 5 نقطه ريزش و 2 مورد آب نما در راه روستايي مسدود بوده كه با تلاش راهداران رفع انسداد شده است.

 

در پايان ايرانپرست گفت : نيروهاي راهدار در حال جمع آوري و رفع انسداد در اثر بالاآمدن آب و گل و لاي آبنماي لات محله شهرستان رودسر و ريزش برداري در محور ماسال-گيلوان شهرستان ماسال مي باشند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه