زمان بارگزاری این صفحه: 10:11 PM UTC

گیرندگان پول از رحیمی، منشاء آن و اینکه چه نیتی داشته اند باید مشخص شود

غلامعلی جعفرزاده، نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه کمک گرفتن از افراد، خلاف و جرم است از دستگاه قضا خواست صحت و سقم لیست ادعایی رحیمی را بررسی کند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه کمک گرفتن از افراد، خلاف و جرم است از دستگاه قضا خواست صحت و سقم لیست ادعایی رحیمی را بررسی کند.

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خانه ملت درباره بررسی شکایت خود به کمیسیون اصل نود مجلس درخصوص ادعای محمدرضا رحیمی مبنی بر پرداخت یک میلیارد و 200 میلیون تومان پول به 170 نماینده، گفت: کمیسیون اصل نود مرجع رسیدگی به شکایت ما در مجلس است؛ من و تعداد دیگری از نمایندگان درخصوص ادعای رحیمی شکایتی به این کمیسیون کردیم تا در مورد گیرندگان پول، منشاء آن و اینکه با چه نیتی انجام شده، بررسی کند.

 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشخص است دهنده پول، برای رضا خدا 1 میلیارد و 200 میلیون تومان هزینه نکرده، افزود: اگر مشخص شود نمایندگان چنین پولی دریافت کرده اند، به نظر من جرم و خلاف است و برخلاف ادعای برخی از آقایان که می گویند این رویه معمول بوده، ما که اصلا چنین رویه معمولی ندیدیم؛ مگر برای طیف خودشان.

 

وی با بیان اینکه در کشور ما حزب که وجود ندارد تا به افراد کمک کند، توضیح داد: کمک گرفتن اینچنینی از افراد خلاف و جرم است و شنیدن این حرف از آقایان که رویه معمولی بوده، عجیب و غریب است؛ مگر اینکه در خودشان این رویه بوده و ما خبر نداشتیم.

 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به لیست اعلام شده از سوی رحیمی، گفت: آقای رحیمی مدعی شده به کاندیداهای نمایندگی پول پرداخت کرده که البته برخی از آنها توانستند به مجلس ورود پیدا کنند و برخی هم نتوانستند و براساس آن، نام تعدادی از نمایندگان مجلس نهم هم در آن لیست وجود دارد لذا ما از دستگاه قضا تقاضا داریم بررسی کرده و از صحت و سقم لیست ادعایی مطلع شود.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه