زمان بارگزاری این صفحه: 10:36 PM UTC

گیلان سفید پوش شد.

صدای گیلان – بارش برف ارتفاعات گیلان را سفید پوش کرد.

به گزارش صدای گیلان ، سامانه هوای سرد و بارشی از دیروز وارد این استان شده است و به پیش بینی هواشناسی، فعالیت این سامانه جوی تا سه روز آینده ادامه دارد.
شعبان علی خاوری مدیرکل راه وشهرسازی گیلان گفت : ارتفاع برف در محور اسالم به خلخال 15 سانتیمتر و پونل به هروآباد پنج سانتیمتراست.

بارش برف در این مناطق که از دیشب آغاز شده است ، باشدت بیشتری ادامه دارد .

هوای دیگر مناطق گیلان نیز بارانی است.

بارشها در مناطق شرقی و مرکزی این استان بیشتراست .

در24 ساعت گذشته بیشترین بارشها از آستارا با 93میلیمتر به ثبت رسید.

هواشناسی گیلان با اعلام احتمال آب گرفتگی معابر و بالا آمدن آب رودخانه ها ازشهروندان خواست از تردد درحاشیه ی رودخانه ها خودداری کنند.

پلیس راه گیلان هم از رانندگانی که قصد عبور از جاده های کوهستانی و برف گیر استان را دارند، خواست، خودروی خود را به زنجیرچرخ و وسایل گرمایشی مجهزکنند.

دریا نیز امروز و فردا برای صیادی مناسب نیست ./واحد مرکزی خبر

مطالب بیشتر؛

  • بارش برف در گیلان و نیمی از استانهای کشور. صدای گیلان - رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا از بارش برف و باران در 13 استان کشور خبرداد و از رانندگان خواست با توجه به لغزندگي اکثر جاده هاي كشور ضمن رعايت سرعت مطمئنه با فاصله طولي مناسب نسبت به خودرو جلويي تردد كنند. […]
  • هواشناسی گیلان نسبت به باران شدید و آبگرفتگی از روز یکشنبه هشدار داد صدای گیلان - اداره کل هواشناسی گیلان با صدور اطلاعیه ای نسبت به بارش شدید، باران همراه با رگبار و احتمال آبگرفتگی و بالا آمدن آب رودخانه ها از روز یکشنبه هفته پیش رو در استان هشدار […]
  • بارش باران و برف در 6 استان کشور صدای گیلان - رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهنمايي و رانندگي ناجا با اشاره به بارش باران و برف در 6 استان کشور از رانندگان خواست با رعايت سرعت مطمئنه،فاصله طولي و همراه داشتن تجهيزات ايمني زمستاني از بروز سوانح رانندگي جلوگيري کنند. […]
  • گیلان دوباره سرد می شود. صدای گیلان - سرپرست اداره کل هواشناسی گیلان ، از بارش برف و باران در این استان برای روزهای پیش رو خبر داد.
  • تعطیلی برخی مدارس گیلان برای سومین روز صدای گیلان - مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از تعطیلی برخی مدارس استان به دلیل بارش برف برای سومین روز متوالی خبر داد.

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه