زمان بارگزاری این صفحه: 9:46 PM UTC

یارانه معترضان حذف شده دوباره برقرار شد

سازمان هدفمندسازی یارانه ها پس از بررسی اعتراض حذف شدگان، یارانه نقدی برخی از این خانوارها را از تیر ماه سال جاری دوباره برقرار کرد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سازمان هدفمندی یارانه ها پس از رسیدگی به اعتراضات حذف شدگان و بررسی صحت اطلاعات ارایه شده از تیرماه (ماه جاری) یارانه این افراد را دوباره برقرار کرده است.

 

هر چند دولت در ماه های گذشته در راستای بودجه سال ۹۴ و کاهش درآمد هدفمندسازی یارانه ها به ۳۹ هزار میلیارد تومان(کاهش حدود ۴ هزار میلیارد تومان نسبت به سال گذشته) کار حذف یارانه پر درآمدها را آغاز کرد اما این امر در نهایت با اعتراض تعدادی از حذف شدگان که خود را مستحق دریافت یارانه می دانستند، مواجه شد.

 

برهمین اساس دولت نیز از پنجم خرداد ماه سال جاری در فراخوانی اعلام کرد که معترضان می توانند از تاریخ مذکور شکایت خود را در سامانه به نشانی (yaraneh10.ir) ثبت کنند.

 

در این سامانه تمهیدات لازم برای رسیدگی به شکایات حذف شدگان از دریافت یارانه در نظر گرفته و قرار شد شهروندان حداکثر ۱۵ روز پس از ثبت اعتراض، پاسخ خود را از طریق پیامک دریافت کنند.

 

البته در حالی که دولت وعده ارسال پیامک به معترضان و تعیین وضعیت آنها را داده بود و شاکیان منتظر دریافت پیامک از سوی سازمان هدفمندی یارانه ها بودند اما برخی از معترضان در ماه اخیر بدون اینکه پیامکی دریافت کنند یارانه تیرماه را دریافت کردند.

 

البته گفتنی است دولت باید برای جبران کاهش درآمدی هدفمندی یارانه ها معادل ۵ تا ۶ میلیون نفر را از دریافت یارانه حذف کند./ایرنا

 

مطالب بیشتر؛

  • خبر مهم برای حذف شدگان یارانه نقدی کسانی که یارانه تیرماه آنها حذف شده است یارانه خود را در مرداد ماه مجدداً دریافت خواهند کرد و کسانی که از مردادماه یارانه آنها حذف شود، می توانند برای ثبت اعتراضات خود به سامانه www.yaraneh10.ir مراجعه […]
  • رئیس مجلس؛ نباید با بی‌ادبی با ارباب رجوع برخورد شود رئیس مجلس نحوه رفتار با ارباب رجوع را یکی دیگر از مشکلات در امور اداری کشور عنوان و اظهار کرد؛ باید با ادب با ارباب رجوع رفتار کرد. نباید با بی‌ادبی با ارباب رجوع برخورد شود. اکثر ادارات از سر سیری با ارباب رجوع برخورد می‌کنند و اعتنایی […]
  • شنبه عید فطرست ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری اعلام کرد: هلال ماه شوال شب پنجشنبه رویت نشد بنابراین روز جمعه(امروز) سی ام ماه مبارک رمضان است.
  • بازدید معاون وزیر کشور از منطقه حیران معاون وزیر کشور از نزدیک در جریان ساخت و سازهای منطقه حیران قرار گرفت.
  • ما آبروی دولت تدبیر و امید را خرج هیچ شخص و یا جناحی نمی کنیم وزیر کشور؛ ما آبروی دولت تدبیر و امید را خرج هیچ شخص و یا گروهی نمی کنیم و این دولت با شکوهی هرچه بیشتر در جهت برگزاری انتخابات موفق تلاش می نماید و هر کس که از این انتخاب بیرون بیاید مورد حمایت وزارت کشور قرار خواهد […]

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه