زمان بارگزاری این صفحه: 5:20 PM UTC

یاسر هاشمی در لاهیجان؛رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد بر اساس عملکردشان انتخاب می شوند.

وی دیدگاه آیت ا… هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده را در خصوص انتخاب رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد عملکرد و صداقت آنها دانست.

به گزارش صدای گیلان ، یاسر هاشمی در جلسه شورای رؤسای واحدهای  دانشگاه  آزاد اسلامی استان گیلان که در دانشگاه آزاد  لاهیجان برگزار شد گفت؛ انتخاب رؤسای واحدهای دانشگاه آزاد بر اساس  عملکرد و صداقت آنها است.

مسئول دفتر هیئت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی حضور خود در این جلسه را برای استماع دغدغه ها و مشکلات احتمالی موجود در واحدهای استان در مورد نقش هیأت مؤسس و هیأت امنا دانست و افزود؛ در دوره جدید مدیریت دانشگاه جنبه نظارتی آن بیش از پیش تقویت گردیده است.

هاشمی میزان پیش بینی درآمد دانشگاه در بودجه سال 94 از طرح های دانش بنیان را، 16 درصد اعلام کرد و تاکید کرد : این میزان در پایان یک دوره پنج ساله باید به 40 درصد برسد.

وی ادامه داد؛ البته میبایستی دانشگاه در اجرای طرحهایی ورود پیدا کند که با شأنیت دانشگاه منطبق بوده و خدای نکرده دانشگاه متهم به بنگاه اقتصادی نگردد و ضمن نگاه ملی در این رابطه به مسائل و نیازهای منطقه ای و استانی توجه بیشتری شود مثلا در استان گیلان ورود به حل مسائلی مربوط به دریا، جنگل، کشاورزی و…

به گزارش دانشگاه آزاد واحد لاهیجان، یاسر هاشمی همچنین از حساسیت دانشگاه نسبت به مسائل مالی خبر داد و از اصلاح سیستم حسابرسی دانشگاه و مکانیزه شدن آن در آینده نه چندان دور سخن گفت و افزود ضمن احترام و اعتماد کامل به همه همکاران واحدهای دانشگاهی، اصلاح این سیستم امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

مسئول دفتر هیئت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی ، دیدگاه آیت ا… هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده را درخصوص انتخاب رؤسای واحدهای دانشگاهی عملکرد و صداقت آنها دانست.

دانشگاه ازاد واحد لاهیجان sh242 sh243 sh244

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه