زمان بارگزاری این صفحه: 8:37 AM UTC

یک آستارایی شهردار صباشهر شد

یک آستارایی با رای ۷ تن از اعضای شورای شهر صباشهر و تایید استانداری بر کرسی مدیریت شهری این شهر انتخاب شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

یک آستارایی با رای ۷ تن از اعضای شورای شهر صباشهر و تایید استانداری بر کرسی مدیریت شهری این شهر انتخاب شد.

 

دکتر مسعود کرم زاده، شهردار صباشهر تهران با تایید این مطلب به خبرنگار خبرگزاری شبستان در آستارا گفت: بنده با رای ۷ تن از اعضای شورای اسلامی این منطقه و تایید استانداری تهران، به عنوان شهردار صباشهر انتخاب شدم.

 

وی افزود: امیدوارم بتوانم با توکل به خداوند متعال در روند شکوفایی و بالندگی شهری صباشهر با دوام و قوام هر چه بیشتری تلاش کنم.

 

دکتر کرم زاده گفت: تمام توان خود را وقف مدیریت شهری صباشهر می‌کنم تا منشاء خدمات شایسته ای به این شهر باشم.

 

دکتر کرم زاده پیش از این سابقه حضور در ادارات و نهادهای شهری متعددی را در سطح شهرستان های استان تهران و شهرداراوشان فشم میگون تهران را در پرونده مدیریتی خویش دارا است.

 

گفتنی است، دکتر مسعود کرم زاده، متولد سال ۱۳۵۲ در شهر لوندویل بندر مرزی آستارا است، وی دکتری حقوق محیط زیست از دانشگاه علوم تحقیقات تهران، لیسانس حقوق قضایی از دانشگاه تهران شمال فوق لیسانس حقوق عمومی از دانشگاه تهران مرکز می‌باشد.

 

 

مطالب بیشتر؛

  • باغهای فندق گیلان تاب نیاوردند امسال تولید فندق در گیلان به دلیل سرمای ویروس بهاری و خشکسالی کاهش یافته و به دلیل بیمه نبودن بخش بسیاری از باغهای فندق استان، خسارت سنگینی به باغداران فندق کار، تحمیل شده است. کریم، یکی از فندق کاران روستای گرماسرای املش با اشاره به اینکه به خاطر سرمای بهار امسال، نیمی از محصولش از […]
  • جعفر زاده؛ به مدیریت سرافراز خوشبین هستم صدای گیلان - به مدیریت سرافراز خوشبین هستم چرا که وی از بدنه صدا و سیما است و با توجه سالها فعالیت و تجربه در شبکه های برون مرزی ،سابقه و تجربه خوبی کسب کرده است.
  • ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور تمدید شد صدای گیلان- ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور تا چهارشنبه مورخ 1/11/93 تمدید شد
  • خبر خوش برای جاماندگان از یارانه صدای گیلان - درحالی با ثبت نام مجدد از متقاضیان دریافت یارانه نقدی تعدادی موفق به ثبت نام نشده و دچار مشکل شدند که قانون بودجه سال آینده دولت را موظف کرده تا این افراد را به لیست یارانه بگیران اضافه […]
  • بانوی قایقران انزلی صبح امروز در هنگام تمرین غرق شد شادی سر خیل از بانوان قایقران انزلی پس از جاماندن از هم تیمی هایش و گم کردن مسیر قایقرانی و همچنین واژگون شدن قایق در مرداب انزلی غرق شد.


عناوین ویژه