زمان بارگزاری این صفحه: 6:39 PM UTC

یک کارخانه صنایع چوب در آستارا طعمه حریق شد

رییس اداره آتش نشانی آستارا گفت: یک کارخانه صنایع چوب ظهر روز دوشنبه در بخش لوندویل آستارا طعمه حریق شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش صدای گیلان،؛ سیروس وظیفه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: به گزارش تعدادی از شهروندان آستارایی در رابطه با آتش سوزی در یکی کارخانه های تولیدی آستارا واقع در محدوده بخش لوندویل آستارا نیروهای آتش نشانی بلافاصله وارد عمل شدند.

 

وی اضافه کرد: این آتش سوزی توسط دو دستگاه خودروی سنگین و دستگاه خودروی تانکر آب و نیز با مشارکت نیروهای آتش نشانی لوندویل مهار شد.

 

وی با اشاره به اینکه به سبب حجم بالای آتش سوزی نیروهای آتش نشانی علاوه بر شهر لوندویل از شهرهای چوبر و حویق تالش نیز با خودروهای خود در مکان مورد نظر حضور یافتند ، اظهار کرد: با اطفای سریع حریق توسط نیروهای آتش نشانی از سرایت زبانه های آن به مغازه های همجوار جلوگیری شد.

 

وظیفه با بیان اینکه در این آتش سوزی اجناس داخل این واحد تولیدی طعمه حریق شد ، افزود : اطفای حریق در مکان مورد نظر حدود دو ساعت به طول انجامید.

 

رییس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستارا نیز در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: علت و همچنین میزان دقیق خسارت ناشی از این آتش سوزی در دست بررسی است.

 

نعمت یاورپور با اشاره به اینکه حدودا نیمی از اجناس موجود در کارخانه صنایع چوب طعمه حریق شد ، افزود: این کارخانه در زمینه تولید و فرآوری تخته های سه لایی و نیز باکس پالت های چوبی فعالیت می کرد.

 

وی تعداد نیروهای شاغل در این واحد تولیدی را حدود ۴۰ نفر عنوان کرد.

 

شهرستان آستارا در غرب استان واقع شده و دارای هفت واحد تولیدی بزرگ می باشد.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه