زمان بارگزاری این صفحه: 1:55 PM UTC

یگیری مجدانه دستگاه قضایی درباره ساخت و سازهای گردنه حیران

دادستان کل کشور درباره آخرین وضع ساخت و سازهای غیرمجاز در گردنه حیران گفت: در این خصوص منتظر نتایج بازرسی ها هستیم.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی افزود:‌ دادستان های آستارا و اردبیل پیگیری هایی را درباره ساخت و سازهای غیرمجاز درگردنه حیران انجام داده اند که نتایج کار گزارش خواهد شد.

 

وی گفت‌: حفظ منابع ملی، جنگل ها و مراتع طبیعی وظیفه همگانی است و وضعی که امروز در گردنه حیران و برخی از موارد مشاهده می کنیم، بسیار نگران کننده است.

 

رئیسی افزود: پیگیری مجدانه دستگاه نظارتی و دستگاه قضایی در این قضیه موجب خواهد شد افرادی که در هر مقطعی اقدامات غیرقانونی انجام داده اند، دنبال شوند.

 

دادستان کل کشور با اشاره به بررسی ساخت و سازهای غیرمجاز گردنه حیران در ستاد مبارزه با فساد اقتصادی گفت: بر اساس بررسی ها، حریم طرح هادی در روستاها باید مشخص شود و نباید اینگونه باشد که با عنوان طرح هادی سوءاستفادهای صورت گیرد.

 

رئیسی افزود: با حساسیت به وجود آمده مصمم هستیم موضوع گردنه حیران و موارد دیگر را با جدیت پیگیری کنیم.

 

 

مطالب بیشتر؛

  • 29 اسفند؛ روزی که نفت ملی شد پس از نخست‌وزیری مصدق در اردیبهشت ۱۳۳۰، اجرای قانون ملی شدن صنعت نفت در سرلوحه برنامه دولت قرار گرفت. با تصویب این قانون شرکت سابق نفت ایران و انگلیس خلع ید و صنعت نفت ایران در عمل ملی اعلام […]
  • جزئیات افزایش ۲۶۰هزارتومانی مزد۹۴ صدای گیلان - توافق افزایش ۲۶۰ هزارتومانی مجموع دریافتی سال ۹۴ از سوی کارگران و کارفرمایان نشان می‌دهد، حداقل مزد جدید در نهایت باید ۱۰۳ تا ۱۲۷ هزارتومان و بن نقدی نیز افزایشی بین ۹۷ تا ۱۲۱ هزارتومان را تجربه […]
  • برنامه ما در سال آینده پیروزی در انتخابات مجلس است رئیس بنیاد امید ایرانیان گفت؛ ما به مجلسی نیاز داریم که سعه صدر داشته باشد. برای همین برنامه ما در سال آینده پیروزی در انتخابات مجلس است. اگر مشارکت مردم در انتخابات سال آینده بالای 50 درصد باشد قطعا پیروزی از آن اصلاح‌طلبان خواهد […]
  • کارعجیب جوان سیاهکلی یک جوان سیاهکلی در کاری عجیب و کم نظیر شیر و مایعات را از بینی مکیده واز چشمش خارج می کند.
  • مجمع عالی بسیج گیلان برگزار می‌شود صدای گیلان - رئیس مجمع عالی بسیج گیلان از برگزاری ششمین مجمع عالی بسیج با محورهای اقتصاد و فرهنگ 13 بهمن ماه جاری در این استان خبر داد.


عناوین ویژه