زمان بارگزاری این صفحه: 12:42 PM UTC

۱ کشته و ۴مجروح در حادثه رانندگی جاده آستانه به کیاشهر

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان گفت: تصادف در جاده آستانه اشرفیه به کیاشهر در شرق استان، یک کشته و جهار مصدوم بر جا گذاشت.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دکتر جمشید محمدی افزود: این حادثه عصر روز گذشته اتفاق افتاد که بر اثر برخورد خودروی پراید با موتورسیکلت، یک نفر جانش را از دست داد و چهار نفر نیز مصدوم شدند.

 

به گزارش صدای گیلان، وی با بیان اینکه فرد فوت شده بر اثر این حادثه سرنشین موتورسیکلت بود، گفت: بعد از اعلام این حادثه ، نیروهای مرکز ۱۱۵ گیلان، به محل اعزام و بعد از اقدامات اولیه پیش بیمارستانی، مصدومان را بیمارستان کوثر آستانه اشرفیه منتقل کردند.

 

این مسوول همچنین اظهار داشت؛ بر اثر برخورد دو خودرو در جاده زیباکنار رشت در بامداد شنبه گذشته نیز، یک نفر جانش را از دست داد و چهار نفر دیگر مصدوم شدند.

 

دکتر محمدی افزود؛ طی دو ماه گذشته، چهار هزار و ۸۰ مصدوم تصادفی و ۹ هزار و ۴۴۵ بیمار غیرتصادفی از خدمات مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان بهره مند شده اند.

 

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان  تصریح کرد؛ در این مدت بیشترین ماموریت های غیرتصادفی ۱۱۵ گیلان با ۸۹۷ مورد مربوط به بیماری های قلبی است.

 

گفتنی است؛ اورژانس ۱۱۵ گیلان ، دارای بیش از ۴۰۰ نیرو ، ۹۰ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس است.

 

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه