زمان بارگزاری این صفحه: 8:18 PM UTC

۲ قاچاقچی با ۵۰ کیلو حشیش در «بندرانزلی» بازداشت شدند

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ ۵۰ کیلوگرم حشیش از مخفیگاه متهم در شهرستان انزلی استان گیلان کشف شد.   فرمانده انتظامی استان گیلان در مصاحبه با پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرانزلی در پیگیری گزارش های مردمی از تهیه و توزیع […]

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

۵۰ کیلوگرم حشیش از مخفیگاه متهم در شهرستان انزلی استان گیلان کشف شد.

 

فرمانده انتظامی استان گیلان در مصاحبه با پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرانزلی در پیگیری گزارش های مردمی از تهیه و توزیع مواد مخدر توسط فردی در این شهرستان با تحقیقات نامحسوس پلیسی اطمینان حاصل کردند.

 

سردار” ابراهیم قائد رحمتی”افزود: ماموران عملیات ویژه با شناسایی مخفیگاه این متهم و محل جاساز مواد مخدر در بازرسی از این منزل مسکونی، ۵۰ کیلو حشیش کشف کردند.

 

وی با اشاره به اینکه دو متهم ۳۵ و ۴۵ ساله در خصوص این پرونده دستگیر شده اند بیان داشت: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.

 

فرمانده انتظامی گیلان در پایان ماده مخدر را پدیده ای شوم و خانمان سوز اعلام کرده و از خانواده ها خواست با نظارت دقیق بر اوقات فراغت فرزندان خود و گروه همسالانشان، بنیان خانواده را از آسیب های مهلک مصون دارند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه