زمان بارگزاری این صفحه: 5:32 AM UTC

۳ جوان مفقود شده تهرانی در فومن پیدا شدند/یک جوان در سقوط جان باخت/ جوان ۲۹ ساله فومنی در کانال آب گوراب‌پس غرق شد

سه جوان تهرانی که برای کوهنوردی به قلعه‌رودخان و منطقه «مته‌خانی» فومن رفته بودند پس از ۱۲ ساعت مفقود شدن توسط نیروهای امدادی هلال احمر این شهرستان پیدا شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سه جوان تهرانی روز گذشته برای کوهنوردی به قلعه‌رودخان و منطقه مته‌خانی این شهرستان رفته بودند که در ساعات انتهایی شب گذشته مفقود شدند.

 

نیروهای جمعیت هلال‌ احمر فومن با اطلاع از مفقود شدن سه جوان مذکور پس از ۱۲ ساعت عملیات جستجو موفق به پیدا کردن آنها شدند، اما یکی از این جوانان در زمان مفقودی به دلیل سقوط در دره دچار خونریزی شده بود که پیش از رسیدن نیروهای امدادی جان خود را از دست داد و دو جوان دیگر توسط نیروهای هلال احمر فومن به سلامت به پایین کوه منتقل شدند.

 

یکی از نجات یافتگان اظهار کرد که فداکاری بدون اساس یکی از سه جوان مذکور برای پیدا کردن راه بازگشت موجب مفقود شدن آنها شد و این موضوع زمان عملیات امداد و نجات را افزایش داد.


 

جوان ۲۹ ساله فومنی در کانال آب گوراب‌پس غرق شد

یک جوان ۲۹ ساله بعد از ظهر امروز به هنگام شنا در کانال آب روستای گوراب‌پس فومن جان خود را از دست داد.

 

به گفته شاهدان عینی، جوان مذکور هنگام شنا به طور ناگهانی در آب فرو رفت و دیگر بالا نیامد و طبق اظهارات افراد محلی تاکنون چندین جوان در کانال روستای گوراب‌پس فومن جان خود را از دست داده‌اند.

 

نبود حفاظ و فنس در اطراف کانال آب گوراب‌پس برای جلوگیری از شنای افراد ناآگاه از جمله دلایل غرق شدن جوانانی است که در هوای گرم تابستان خود را به آب این کانال مرگبار می‌سپارند.

 

نیروهای امدادی هلال‌احمر در حال جست‌و‌جوی جسد جوان غرق شده مذکور هستند./منبع؛ فارس

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه