زمان بارگزاری این صفحه: 9:46 AM UTC

ابلاغ حکم رئیس جمهور از سوی وزیر بهداشت به ریاست دانشگاه علوم پزشکی گیلان

صدای گیلان – طی ابلاغی از سوی دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر انوش برزیگر بعنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان منصوب شد.

showimage (1)

به گزارش صدای گیلان ؛ طی ابلاغی از سوی دکتر سید حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر انوش برزیگر بعنوان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان منصوب شد. در این ابلاغ آمده است:

جناب آقای دکتر انوش برزیگر

سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان

باسلام؛

پیرو ابلاغ شماره 100/1518 مورخ 92/10/7 و با توجه به مصوبه جلسه 752 مورخ93/6/25 شورای عالی انقلاب فرهنگی، به موجب این ابلاغ به عنوان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان منصوب می شوید تا به یاری خداوند متعال و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام نمایید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید نوفق و سرافراز باشید.

دکترسیدحسن هاشمی

وزیر

مطالب بیشتر؛

  • ایران قعرنشین سرعت اینترنت و صدرنشین هزینه اینترنت از نگاه بسیاری از کارشناسان بین ۱۰ دستاورد برتر بشر پس از زبان، آتش، چرخ، برق و ... قرار دارد، زیرا سبب ایجاد بزرگترین تحول در زندگی و ارتباطات شده است و اما ایران در کجای این معادله قرار دارد. به گزارش ايرنا، همزمان با برنامه ریزی وزارت ارتباطات برای بهره برداری از نسل سوم و […]
  • کم‌حوصلگی! به‌نظرم تابستان گذشته نشاط اجتماعی بیشتر از سطح امروز بود. دلیلش هم به انتخابات ریاست‌جمهوری بازمی‌گشت. نشاط اجتماعی در ایران به اوضاع سیاسی بستگی زیادی دارد. به میزانی که فضا گشوده‌تر باشد، پویایی درون جامعه هم بیشتر است و برعکس. حالا یک‌سال پس از برگزاری آن انتخابات، طبیعی است که آن […]
  • ماجرای نامه بدون امضا علیه روحانی/ کوچکی نژاد یگانه نام ذکر شده اظهار بی‌اطلاعی نماینده رشت از تعداد امضاها در حالی است که خبرگزاری مهر به نقل او خبر را منتشر کرده است.
  • دستگیری یک نخبه علمی به اتهام سرقت! جوانی که مدعی است فارغ‌التحصیل مهندسی شیمی از دانشگاه شریف است، به اتهام سرقت لوازم داخل خودرو دستگیر شد.
  • پژواک مناطق بکر لاهیجان و دیلمان در مستند پژواک‌ها لاهیجان - کارگردان «پژواک‌ها» از فضای خاص این مجموعه مستند سخن گفت، اینکه چگونه به مناطق بکر لاهیجان و دیلمان رفته‌ و سعی کرده‌اند به درونیات انسان‌هایی با زندگی‌ خاص نزدیک […]

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه