زمان بارگزاری این صفحه: 4:42 PM UTC

اسکات واکر؛ نامزد جدید جمهوریخواهان در انتخابات آمریکا

فرماندار ایالت ویسکانسین دوشنبه شب نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا از سوی حزب جمهوریخواه اعلام کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرماندار ایالت ویسکانسین دوشنبه شب نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا از سوی حزب جمهوریخواه اعلام کرد.

 

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان ان، اسکات واکر پدیده سیاسی است که با برافراشتن پرچم ملی اتحادیه ها در ایالت هایی با اکثریت یقه آبی ها شعله تنش را برافروخت.

 

وی در جمع هواداران محافظه کار خود مهم ترین دلایل اعلام نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد و گفت: اجازه دهید به شما بگویم که برای چه نامزد شده ام؛ من برای اصلاحات، رشد، امنیت و آرامش نامزد شده ام. واکر افزود: من قدرت را از واشنگتن به دست های کارگران سخت کوش و مالیات دهندگان در تمامی ایالت ها منتقل خواهم کرد زیرا که اصلاحات واقعی در حقیقت در این انتقال قدرت است.

 

به نوشته سی ان ان، مهم ترین رقیب اسکات واکر که در مراسم اعلام نامزدی اش بیش از ۵ هزار نفر شرکت کرده بودند، می تواند جب بوش پسر جرج بوش پدر و برادر کوچک تر جرج بوش پسر باشد.

 

همچنین نظرسنجی ها نشان می دهد که در ایالت آیوا که معمولا اولین ایالتی است که انتخابات درون حزبی در آن برگزار می شود، اسکات واکر از جب بوش جلوتر است.

 

تاکنون بیش از ۱۰ نفر از حزب جمهوریخواه نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا اعلام کرده اند و به نظر می رسد که جدی ترین رقیب آنها از جناح مخالف هیلاری کلینتون وزیر خارجه سابق از حزب دموکرات باشد.

مطالب بیشتر؛

  • بازپس گیری دو گذرگاه مرزی از داعش صدای گیلان : این روزها یکی مهمترین خبرهای خبرگزاریهای سراسر جهان مسایل مربوط به عراق و البته هجوم گروه تند روی تروریستی "داعش" می باشد ، هر چند این گروه قبلا با فعالیت خود در سوریه و جنایت هایی که انجام داده بود مورد نفرت همگان قرار گرفته بود و لی با حضور داعش در عراق ، همسایه ایرا ن […]
  • تقدیر از قضات و کارکنان منتخب دادگستری گیلان مراسم تقدیر از قضات و کارکنان منتخب قوه قضاییه در استان گیلان برگزار شد.
  • رهبر انقلاب؛ ائتلاف مبارزه با داعش پوچ و جهت‌دار است حضرت آیت‌الله خامنه‌ای اظهارات مقامات آمریکایی در خصوص تشکیل ائتلافی تحت عنوان مبارزه با داعش را پوچ، توخالی و جهت‌دار خواندند و تأکید کردند: حرکتی که در عراق انجام شد و کمر داعش را شکست، کار آمریکایی‌ها نبود، بلکه کار مردم، ارتش و نیروهای مردمی عراق بود. به گزارش صدای گیلان به نقل از […]
  • نگاهی به بُعد مذهبی شخصیت «سردار سلیمانی»/ عکس صدای گیلان - تاکنون مطالب بسیاری درمورد ابعاد شخصیتی قهرمان این روزهای منطقه منتشر شده است که در تمامی آن‌ها پرداخت ویژه به بُعد مذهبی شخصیت حاج قاسم سلیمانی مغفول مانده […]
  • همسر امیرکبیر/ عکس صدای گیلان - عزت الدوله در اواخر عمر می‌گفت: یک موی گندیده آن بچه آشپز، می‌ارزید به تمام هیکل این بچه اعیانها.


عناوین ویژه