زمان بارگزاری این صفحه: 8:44 PM UTC

اعدام ۲ قاچاقچی مواد مخدر در زندان مرکزی رشت

صبح روز گذشته در زندان مرکزی رشت دو قاچاقچی مواد مخدر به اتهام مشارکت در حمل مواد مخدر از نوع شیشه به دار مجازات آویخته شدند.

زندان رشت

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

صبح روز شنبه مورخ ۱۳۹۴/۶/۲۸ در زندان مرکزی رشت دو قاچاقچی مواد مخدر به دار مجازات آویخته شدند.

 

محکومین آقایان (ح.م) فرزند محمدولی، ۴۵ ساله دارای سوابق متعدد کیفری با اتهام مشارکت در حمل یک کیلو و پنج گرم مواد مخدر از نوع شیشه و آقای (ش.پ) فرزند محمدعلی، ۴۶ساله با اتهام مشارکت حمل یک کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه ، توسط دادگاه انقلاب اسلامی مرکز استان به اعدام محکوم شده و حکم آن پس از طی تشریفات قانونی و تایید در دادستانی کل کشور و موافقت ریاست محترم قوه قضائیه ، صبح روز شنبه مورخ ۱۳۹۴/۶/۲۸ در زندان مرکزی شهر رشت به اجرا در آمد.

 

لازم به ذکر است تقاضای عفو متهمین فوق الذکر در دو مرحله توسط کمیسیون مرکزی عفو و بخشودگی مطرح گشت که پس از انجام بررسی های لازم و عدم احرازشرایط، رد شد. بر اساس این گزارش تمامی مراحل دادرسی محکومین با حضور وکلای آنان و نماینده دادستان برگزار شد.(روابط عمومی دادگستری گیلان)

 

 

مطالب بیشتر؛

  • موج طلاق‌ها در غرب بدنبال یک هک ساده/ شاید نام همسر شما در فهرست ۳۷میلیون خائن باشد! هکرها بانفوذ در سرور سایت اشلی مدیسون توانسته‌اند ضمن انتشار نام ۳۷ میلیون زن و شوهر خائن که برای رابطه جدید با فرد موردعلاقه خود قرار می‌گذاشتند، غوغای اخلاقی جدیدی در غرب ایجاد […]
  • قربانی؛اختصاص روزانه 20 میلیارد تومان برای درمان افراد سیگاری به گزارش صدای گیلان، محمدحسین قربانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از افزایش مصرف دخانیات در کشور، افزود: متاسفانه آمار و ارقامی که امروزه از سوی برخی دستگاه‌ها از جمله وزارت صنعت، معدن و تجارت نسبت به مصرف دخانیات در کشور منتشر می‌شود درست نیست و باید اذعان […]
  • دستگیری سارقان به عنف در آستارا فرمانده انتظامی آستارا از دستگیری دو سارق به عنف در این شهرستان و تحویل آن‌ها به مقامات قضایی خبر داد.
  • سرنوشت “ندا” تراژیک می‌شود؟! تشکیلات که به ادعای موسسان قرار بود روح تازه ای در اصلاح طلبان بدمد، در همان گام اول به مشکل بر خورد. تشکیلاتی که این روزها در رسانه های اجتماعی و برخی رسانه های اصلاح طلب حرف و حدیث زیادی برپا کرده است. عده ای از جوانان اصلاح طلب حامی سید محمد خاتمی که در انتخابات سال 88 برای حضور او در […]
  • سرهای بریده دختران در کیف مدرسه‌ صدای گیلان - پلیس بغداد از کشف دو سر بریده در داخل یک کیف مدرسه‌ای در منطقه‌ای از جنوب غربی بغداد خبر داد.


عناوین ویژه