زمان بارگزاری این صفحه: 6:19 PM UTC

اعدام ۲ قاچاقچی مواد مخدر در زندان مرکزی رشت

صبح روز گذشته در زندان مرکزی رشت دو قاچاقچی مواد مخدر به اتهام مشارکت در حمل مواد مخدر از نوع شیشه به دار مجازات آویخته شدند.

زندان رشت

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

صبح روز شنبه مورخ ۱۳۹۴/۶/۲۸ در زندان مرکزی رشت دو قاچاقچی مواد مخدر به دار مجازات آویخته شدند.

 

محکومین آقایان (ح.م) فرزند محمدولی، ۴۵ ساله دارای سوابق متعدد کیفری با اتهام مشارکت در حمل یک کیلو و پنج گرم مواد مخدر از نوع شیشه و آقای (ش.پ) فرزند محمدعلی، ۴۶ساله با اتهام مشارکت حمل یک کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه ، توسط دادگاه انقلاب اسلامی مرکز استان به اعدام محکوم شده و حکم آن پس از طی تشریفات قانونی و تایید در دادستانی کل کشور و موافقت ریاست محترم قوه قضائیه ، صبح روز شنبه مورخ ۱۳۹۴/۶/۲۸ در زندان مرکزی شهر رشت به اجرا در آمد.

 

لازم به ذکر است تقاضای عفو متهمین فوق الذکر در دو مرحله توسط کمیسیون مرکزی عفو و بخشودگی مطرح گشت که پس از انجام بررسی های لازم و عدم احرازشرایط، رد شد. بر اساس این گزارش تمامی مراحل دادرسی محکومین با حضور وکلای آنان و نماینده دادستان برگزار شد.(روابط عمومی دادگستری گیلان)

 

 

مطالب بیشتر؛

  • روحانی‌فر مدیرکل ثبت احوال گیلان شد قاسم روحانی فر به عنوان مدیرکل جدید ثبت احوال گیلان منصوب شد، پیش از این خندستانی مدیرکل ثبت احوال گیلان بود.
  • سردار قاسم سلیمانی به ابراهیم حاتمی‌کیا نامه نوشت سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس پس از دیدن «چ» نامه ای به ابراهیم حاتمی کیا نوشت و در این دل نوشته از ابراهیم حاتمی کیا برای ساخت این فیلم سینمایی تشکر کرده است.   به گزارش صدای گیلان به نقل از  مهر، سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس انقلاب اسلامی پس از دیدن فیلم سینمایی […]
  • «جاذبه‌های گردشگری گلستان» صدای گیلان - استان گلستان با توجه به وجود آثار طبیعی فراوان و همچنین پیشینه تاریخی غنی از مراکز گردگشری فراوانی برخوردار است که همه ساله میزبان مسافران و گردشگران داخلی و خارجی […]
  • همه‌چیز درباره خرید جریمه سربازی صدای گیلان - جزئیات جدیدی از طرح فروش جریمه سربازی اعلام شد. البته هنوز اطلاعاتی کافی در این‌باره در دسترس نیست و حتی برخی از اخبار منتشر شده با هم تناقض دارند.
  • برای 16 پایگاه خبری و تحلیلی گیلان پروانه فعالیت صادر شده است معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان خبر داد: تا کنون برای 16 پایگاه خبری و تحلیلی استان پروانه فعالیت صادر شده است و 9 پایگاه نیز در صف انتظار هیأت نظارت بر مطبوعات […]


عناوین ویژه