زمان بارگزاری این صفحه: 7:29 PM UTC

بعد از حبیب، قیصر هم ممنوع الخروج شد.

صدای گیلان – قیصر خواننده لس‌‌آنجلسی که به ایران برگشته برای خروج از کشور به مشکل خورده است.

قیصر

به گزارش صدای گیلان ؛ قیصر خواننده لس‌‌آنجلسی که به ایران برگشته برای خروج از کشور به مشکل خورده است. کسی که چندی قبل روزنامه بانی فیلم از حضورش در تهران نوشته بود؛ از اینکه به دفتر یکی از کارگردان‌های سینمای ایران رفته است.

خرداد نیوز به نقل از  تماشاگران امروز نوشت ؛او چندی قبل برای سفری به خارج از کشور به فرودگاه امام رفته بود اما آنجا بود که متوجه شد اجازه خروج از کشور را ندارد و باید به دادسرای عمومی تهران مراجعه کند. این خواننده که بعد از خواندن ترانه‌های شیش و هشت شاد در خارج از کشور، تصمیم گرفته به تهران بیاید و شاید بتواند اینجا مجوز فعالیت بگیرد، حالا باید مراحل اداری برای حل مشکل را سپری کند.

او چند روز قبل همراه با پدرش در دادسرا حاضر شده بود تا شاید بتواند مشکل خروجی‌اش را حل کند. البته این خواننده می‌گفت بزودی مشکلش حل می‌شود و به کشور برگشته، چون دوست دارد اگر فعالیت هنری می‌کند در ایران انجام بدهد.

پیش‌تر حبیب محبیان خواننده سرشناس لس‌آنجلسی به ایران آمد و حالا 3 سالی می‌شود که در تهران و رامسر روزگار می‌گذارند و تلاش می‌کند تا بتواند برای اولین آلبومش در ایران مجوز وزارت ارشاد را بگیرد. البته شایعاتی درباره احتمال بازگشت خواننده‌های دیگر هم شنیده می‌شد و پیروز ارجمند مسئول دفتر موسیقی وزارت ارشاد پیشتر گفته بود خوانندگان غیرمجاز داخل یا خارج از ایران اگر بتوانند ضوابط و عرف معمول را رعایت کنند، می‌توانند درخواست دریافت مجوز رسمی برای فعالیت در ایران بدهند.

مطالب بیشتر؛

  • سرطان حنجره مرتضی پاشایی را خاموش کرد. چنبره سهمگین سرطان انگار پر زور تر بود و در نهایت نفس های این خواننده محبوب به بند امد و حنجره اش برای همیشه خاموش شد.طبق خبرها پیکر او را به سردخانه منتقل کرده اند و طبق برنامه پیکر او در روز یکشنبه 25 ابان ،قبل از ظهر از مقابل تالار وحدت تشییع خواهد […]
  • جهانگیری؛ دولت نمی تواند از کنار تخلفات گردنه حیران بگذرد ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی، تصمیمات جدیدی درباره نحوه برخورد با تخلفات صورت گرفته در گردنه حیران و ساماندهی موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز اتخاذ کرد.
  • ۲ تصادف مرگبار درجاده های گیلان حوادث رانندگی در جاده های گیلان ۲ کشته و ۳ مجروح بر جا گذاشت.
  • هواشناسی گیلان؛ احتمال آب‌گرفتگی معابرعمومی مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ورود سامانه بارش باران و خنک از امشب به گیلان گفت: احتمال آب‌گرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها در بعضی از نقاط وجود دارد.
  • عملیات اجرایی اتمام راه‌آهن قزوین ـ رشت آغاز می‌شود گیلان آنلاین: حجت شعبانپور امروز در گفت‌وگو با فارس در رشت با اشاره به پروژه راه‌آهن قزوین ـ رشت ـ انزلی ـ آستارا اظهار کرد: اجرای پروژه مذکور از طریق محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور پیگیری می‌شود. وی به برگزاری جلسه با وزیر راه و شهرسازی به منظور تکمیل […]

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه