زمان بارگزاری این صفحه: 1:44 PM UTC

تولید پلوپز سخنگو با قابلیت دستور پخت از طریق تلفن

صدای گیلان – تولید پلوپز دیجیتال و سخن گو یکی از آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری شرکت صنعتی پارس زرآسا است که قابلیت کنترل و دستور شروع پخت را از طریق تلفن منزل برای کاربر فراهم می‌کند.

پلوپز سخنگو

به گزارش صدای گیلان ، فرحمند پورعلی مدیرعامل شرکت صنعتی پارس زرآسا از واحدهای مشارکت کننده در نمایشگاه هفته پژوهش با اشاره به آخرین دستاورد‌ها و تازه‌ترین تولیدات این واحد صنعتی گفت: تولید پلوپز دیجیتال و سخن گو یکی از آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری شرکت صنعتی پارس زرآسا است که قابلیت کنترل و دستور شروع پخت را از طریق تلفن منزل برای کاربر فراهم می‌کند.

وی در خصوص نحوه کار با این پلوپز گفت: براساس برنامه‌هایی که برای این دستگاه تعریف شده این پلوپز به تلفن منزل اتصال می‌یابد و شما در هنگامی که در منزل نیستید می‌توانید با تماس با تلفن منزل دستور شروع پخت را به دستگاه بدهید.

پورعلی تصریح کرد: قابلیت جالب این دستگاه این است که در صورت دیرکرد شما در رسیدن به منزل این پلوپز می‌تواند تا دو ساعت به صورت خودکار غذا را گرم نگه دارد.

وی همچنین رونمایی از جاروبرقی کمپرسور ۲۵۰۰ وات را از دیگر دستاوردهای علمی و پژوهشی این واحد صنعتی عنوان کرد و افزود: کاربر در هنگام استفاده از این دستگاه بدون فشردن پدال خاموش – روشن کردن دستگاه و تنها از طریق دستگیره جاروبرقی می‌تواند دستور خاموش و روشن کردن جاروبرقی را اجرا کند.

وی افزود: این سیستم از طریق wifi عمل می‌کند و دستگیره جاروبرقی بدون هیچگونه اتصال برقی و سیمی با دستگاه، جاروبرقی را خاموش و یا روشن می‌کند.

وی برنامه‌های پژوهشی آینده شرکت پارس زرآسا را تولید جارو برقی فونیکس (بدون صدا) عنوان کرد و افزود: این دستگاه پس از اتمام مراحل ساخت اولیه روانه بازار مصرف خواهد شد.

مطالب بیشتر؛

  • عروج ملکوتی دو جانباز گیلانی در حادثه منا جانبازان سرافزار حاج ابراهیم فخری و احمد اسماعیلی چافی در پی حادثه غمگین منا به جمع یاران شهیدشان پیوستند.
  • تصاویرحضور روحانی در مراسم ختم والده آیت الله هاشمی شاهرودی
  • ایران چند میلیون سیگاری دارد؟ عضو جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران تخمین زد: سالانه 10 هزار میلیارد تومان برای خرید سیگار و درمان بیماری های ناشی از آن در ایران هزینه می شود. به گزارش صدای گیلان ؛ دکتر نصیر دهقان گفت: بر اساس آمار حاصل از تعداد افراد سیگاری، میزان مصرف روزانه سیگار آنها و قیمت فعلی سیگار، […]
  • نامه منتشر نشده دکترشریعتی به همسرش پوران! این ها گل هایی است که این روزها به دست تو در خیال من همواره می شکفد و من به پاس این همه محبت تو که اکنون اعصابم از فشار شدید آن خرد شده است ، هرگز آن چه را این موجودات پستی که با آن ها محکوم به آشنایی هستیم ، به من گفته اند و نوشته اند به تو نگفته ام و ننوشته ام و نیز هرگز نخواهم […]
  • قاسم آباد گيلان در بلغارستان!؟ صدای گیلان - در شرقي ترين منطقه اروپا و در جنوب رود دانوب سرزميني با سنت هاي ميترايي وجود دارد که لباس هاي سنتي ما را مي‌پوشند و تشابهات فرهنگي و آييني بسياري با ايرانيان […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه