زمان بارگزاری این صفحه: 5:02 AM UTC

ثبت نام ۳۰نفر در گیلان برای انتخابات خبرگان رهبری

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان تعداد نهایی داوطلبان تکمیل ثبت نام شده مجلس خبرگان رهبری در گیلان را ۳۰ نفر اعلام کرد.

انتخابات خبرگان رهبری

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان دقایقی پیش آمار نهایی داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه گیلان را اعلام کرد.

 

به گزارش صدای گیلان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، محمد احمدی پور گفت : به علت نقص مدارک و اینکه ۲ داوطلب نتوانستند مدارک ثبت نام خود را تکمیل کنند،تعداد نهایی داوطلبان تکمیل ثبت نام شده مجلس خبرگان رهبری در گیلان،۳۰ نفر است.

 

وی گفت : نام نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از روز پنج‌شنبه بیست و ششم آذر ماه آغاز شد و ساعت ۱۸ دیروز در فرمانداری رشت و ساعت ۲۴ دیروز در ستاد انتخابات وزارت کشور پایان یافت.

 

وی گفت : جوان‌ترین داوطلب مجلس خبرگان رهبری در گیلان متولد سال ۱۳۶۰ و مسن ترین آنها متولد سال ۱۳۰۳ است.

 

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان گفت : رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس خبرگان رهبری در شورای نگهبان انجام می‌شود.

 

وی همچنین با اشاره به نام نویسی ۵۳ نفر در پنجمین روز ثبت نام داوطلبان نمایندگی دهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی، شمار داوطلبان نام نویسی شده در این مجلس تا پایان روز گذشته به ۱۸۰ نفر رسید.

 

 

مطالب بیشتر؛

  • کاندیداتوری آیت الله هاشمی برای انتخابات خبرگان رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سئوالی در مورد اهمیت دو انتخاباتی آتی (مجلس و خبرگان) گفت: این دو انتخابات بسیار مهم و جزو مهمترین انتخابات ما هستند. هرکس تعهد اسلامی و ملی دارد، باید خودش را آماده کند و در انتخابات حضور داشته […]
  • شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن واجب است امام جمعه رشت با اشاره به اهمیت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: حضور در این راهپیمایی واجب تر از حضور در نماز جمعه است و مردم با این حضور مشت محکمی بر دهان دشمن می […]
  • افتتاح 245 پروژه با اعتبار 345میلیارد در رشت طی دهه فجر فرماندار شهرستان رشت گفت: دهه فجر امسال 245 پروژه با صرف اعتبار 345 میلیارد و 259 میلیون تومانی برنامه در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
  • ایرج ندیمی؛ رای آشتیانی کمتر از نیلی است ایرج ندیمی، نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس ،با اشاره به اینکه مخالفت ها و نظرات نمایندگان مجلس را با انصاری،معاون پارلمانی رییس جمهور در میان گذاشته است افزود؛احتمال دارد رای اشتیانی از نیلی کمتر […]
  • احتمال دارد 5شنبه ها تعطیل رسمی شود صدای گیلان - زمزمه‌هايي به گوش مي‌رسد كه دولت قصد دارد روزهاي پنج‌شنبه را نيز به تعطيلات رسمي اضافه و به عبارتي تعطيلات را ساماندهي كند.

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه