زمان بارگزاری این صفحه: 2:34 AM UTC

جان باختن سرنشین موتورسیکلت در آستارا

سرپرست مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ آستارا از جان باختن سرنشین موتورسیکلت در برخورد با یک خودروی سواری در این شهرستان خبر داد.

آستارا

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

قهرمان آقایی روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه موتور سیکلت با یک خودروی سواری حدود ساعت ۱۹ و بیست دقیقه عصر دیروز در جاده منتهی به دهستان ویرمونی آستارا، دو دستگاه آمبولانس مرکز اورژانس در محل حضور یافتند.

 

وی افزود: با وجود انتقال راکب و سرنشین موتور سیکلت به بیمارستان شهید بهشتی آستارا ، متاسفانه سرنشین موتورسیکلت فوت کرد و راکب برای ادامه مراحل درمانی به یکی از بیمارستان های رشت انتقال داده شد.

 

پنجشنبه هفته گذشته نیز بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور رشت – آستارا در منطقه قره سو آستارا ، ۱۳ نفر مصدوم شده و یک نفر جان باخته بود.

 

در بهار امسال ۱۳۷ نفر مصدوم تصادفی در قالب ۱۷۵ ماموریت توسط مرکز فوریت های پزشکی آستارا به مراکز درمانی این شهرستان انتقال داده شده اند.

 

۲۱ نیرو با سه آمبولانس فعال و یک آمبولانس پشتیبان در مرکز فوریت های پزشکی ۱۱۵ به ارائه خدمات در شهرستان آستارا می پردازند.

 

مطالب بیشتر؛

  • کوچکی نژاد: حفظ منابع طبیعی حفظ هویت گیلان است نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: حفظ منابع طبیعی حفظ هویت استان گیلان است بنابراین همگان باید به این مهم توجه داشته باشند.   به گزارش صدای گیلان به نقل از  مهر، جبار کوچکی نژاد ظهر سه شنبه در دیدار با سرپرست منابع طبیعی و آبخیز داری استان نقش مردم را در نکو داشت و […]
  • کشف 55بسته آدامس الکل دار در آستارا صدای گیلان - آدامس های الکل دار با آرم تریدنت قاچاق بوده و با عرضه کنندگان آن برخورد می گردد.
  • فرماندار؛ 44 پروژه عمراني طی دهه فجر در ماسال افتتاح مي شود صدای گیلان - فرماندارماسال از افتتاح 44 پروژه عمراني با اعتباري بالغ بر 5/18 ميليارد تومان در طي دهه مبارك فجر در سطح شهرستان ماسال خبر داد.
  • مهدوی؛ به شهر رشت جهانی نگاه شود صدای گیلان - فرماندار رشت گفت: شهر رشت می‌خواهد در کنار شهرهایی همچون اصفهان و شیراز در شبکه‌ی شهرهای خلاق جهان دیده شود و حرف‌هایی برای گفتن داشته باشد.
  • برنامه ما در سال آینده پیروزی در انتخابات مجلس است رئیس بنیاد امید ایرانیان گفت؛ ما به مجلسی نیاز داریم که سعه صدر داشته باشد. برای همین برنامه ما در سال آینده پیروزی در انتخابات مجلس است. اگر مشارکت مردم در انتخابات سال آینده بالای 50 درصد باشد قطعا پیروزی از آن اصلاح‌طلبان خواهد […]


عناوین ویژه