زمان بارگزاری این صفحه: 4:49 PM UTC

حسینی به سمت مدیر کل جدید دفتر بازرسی و امور حقوقی استانداری گیلان منصوب شد

طی حکمی از سوی استاندار گیلان محمد حسینی بعنوان مدیر کل جدید دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گیلان منصوب گردید.

حسینی

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیر کل جدید بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی با حکم استاندار گیلان معرفی شد.

 

طی حکمی از سوی استاندار گیلان، محمد حسینی بعنوان مدیر کل جدید دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری گیلان منصوب گردید.

 

دکتر نجفی در این حکم تأکید نمود : امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق باشید.

 

گفتنی است؛ محمد حسینی پیش از این سمت مدیر کل دفتر آموزش و پژوهش استانداری گیلان را بر عهده داشته است.

 

مطالب بیشتر؛

  • تجارت داعش با قاچاق اعضای بدن صدای گیلان - یک مسؤول عراقی از اقدام گروه تروریستی داعش در قاچاق اعضای بدن انسان خبر داد.
  • 22 هزار عضو داعش در ترکیه آموزش نظامی دیده اند صدای گیلان؛محمدعلی ادیب اوغلوˈ نماینده مردم حاتای از حزب ˈجمهوریخواه خلقˈ ترکیه گفت: 22 هزار عضو داعش در ترکیه آموزش نظامی دیده و به سوریه و عراق اعزام شده اند.
  • یاد یاران گرامی باد 31 شهريور سالروز شروع جنگ تحميلي از سوي رژيم بعث عراق عليه جمهوري اسلامي ايران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاري شده است. دوران هشت سال دفاع مشروع امت سلحشور ايران در حفظ و اعتلاي نظام مقدس اسلامي و حراست از مرزهاي عزّت و شرف اين مرز و […]
  • اعتراض جعفرزاده نسبت به عدم اخذ رأیش صدای گیلان - در جلسه رأی اعتماد به وزیر پیشهادی علوم، جعفرزاده ایمن‌آبادی که نسبت به عدم اخذ رأی خود به شدت معترض بود با فریادهای مکرر نظرات را به خود جلب کرد و تنی چند از نمایندگان به منظور آرام کردنش به دور او حلقه […]
  • جشن ازدواج دو سالمند در آسايشگاه سالمندان و معلولان رشت صدای گیلان - یک زوج 75ساله گیلانی جشن ازدواجشان را امروز در آسایشگاه معلولان و سالمندان رشت برگزار کردند.


عناوین ویژه