زمان بارگزاری این صفحه: 10:53 AM UTC

داعش امروز را عید فطر اعلام کرد!

در اقدامی عجیب که نشانه دور بودن تکفیری ها داعش از اسلام و مسلمانان است در حالی که تا عید فطر چهار تا پنج روز باقی مانده است این گروهک امروز دوشنبه را عید فطر اعلام کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش الخبرپرس، منابع وابسته به داعش در پایگاه اجتماعی تویتر امروز را عید فطر اعلام کرد.

 

این موضوع با تمسخر بسیاری در شبکه های اجتماعی روبرو شده است و همه از اینکه داعش مناسبت های دینی را به مسخره گرفته است ابراز شگفتی می کنند.

 

به اعتقاد ناظران اعلام عید فطر در فاصله ۴تا۵ روز مانده به عید نشانه بی مسئولیتی و سند جدیدی بر بی بند و باری این گروهک و بی توجهی آن به اسلام و مسلمین است. از نگاه تحلیلگران این نشان دهنده این است که داعش از گروهی بلهوس و پول دوست و قاتل تشکیل شده است.

 

این درحالی است که داعش به صدور فتواهای به دور از منطق و بی بند وبار معروف است وموضوعات مهم مورد توجه مسلمانان دنیا را به بازی می گیرد.(تسنیم)

مطالب بیشتر؛

  • عملیات انتحاری عضو ایرانی داعش، جنگ روانی یا واقعیت؟/ عکس داعش که طی ماه‌های اخیر شکست‌های سنگینی در جبهه‌های جنگ با نیروهای ارتش سوریه متحمل شده به جنگ روانی و تبلیغاتی با هدف تأثیرگذاری بر روحیه این نیروها روی آورده است.
  • فرگشت سیاسی؛باید جهان بهتری می داشتیم. ادمیزاده در فراز و فرود تاریخ ، گاه به شادمانی و گاه در غمناکی زمان و مکان را به جلو رانده است
  • ظریف در میان صد چهره تاثیرگذار جهان در تازه ترین شماره مجله آمریکایی تایم، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، و رولا غنی، بانوی اول افغانستان، در میان تاثیرگذارترین چهره های جهان معرفی شده اند.
  • فروش دختران ایزدی فقط 140 دلار! صدای گیلان ـ گروه تروریستی داعش که در چند ماه اخیر با اقدامات ضد اسلامی و ضدانسانی خود توجه جامعه جهانی را به خود جلب کرده، در اقدامی ضدبشری دختران و زنان کرد ایزدی را که در منطقه سنجار عراق به اسارت گرفته است را به 140 دلار به فروش می‌رساند. به گزارش ابنا، «ویان دخیل» نماینده اقلیت […]
  • پدر سعید جلیلی (عکس) سعید جلیلی به مناسبت روز پدر عکسی از پدرش را در اینستاگرام قرار داد.


عناوین ویژه