زمان بارگزاری این صفحه: 8:44 PM UTC

دست اندازان به بیت المال را بیچاره کرده و از زندگی ساقط می کنم

وزیر کشور با هشدار تند به معاونین عمرانی استانداران کشور گفت؛ اگر بفهمم کسی دست به بیت المال زده است، فرد را رها نمی کنم و آن را بیچاره کرده و از زندگی ساقط می کنم.

عبدالرضا رحمانی فضلی

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

عبدالرضا رحمانی فضلی در جمع معاونین عمرانی استانداری کشور با انتقاد تند از برخی دست درازی ها به اموال بیت المال در برخی از استانهای کشور و همچنین با اشاره تلویحی به خبر منتشر شده روز گذشته از پروژه تعاونی مسکن در کرج گفت: اگر بدانم و بفهمم که معاونی به بیت المال دست درازی کرده آن را رها نمی کنم و بیچاره اش می کنم و از زندگی ساقطش می کنم و تا قران آخر را از او می گیرم. چرا باید به اسم صندوق خیریه و قرض الحسنه از شهرداری ها و فرمانداری ها پول بگیرند؟

 

وی افزود: چرا گزارشی از کمیسیون ماده۱۰۰ تاکنون به دست من نرسیده است؟ آقایان می روند می نشینند ماهی ۲-۳ میلیون تومان حقوق می گیرند بعلاوه هدیه، آن وقت نتیجه آن کلی تصرفات و دست درازی به زمین ها است. به تازگی گزارشی از یک استان آمده که وزارت کشور تعاونی مصرف ایجاد کرده در حالی که این اقدامات بعید نیست و اگر اقدامی قرار باشد انجام شود فقط با امضای شخص معاون وزیر کشور ممکن است.

 

رحمانی فضلی به موضوع عزل شهرداران اشاره کرد و گفت: هم باید به شهرداران احترام گذاشت و هم به اعضای شورای شهر. اما چرا یک شهرداری که ۶ ماه قبل با رای اعضای شورا شهردار شده، یک مرتبه با همان اعضا استیضاح می شود؟ بعدا می فهمیم که شهردار نتوانسته خرده فرمایشات آقایان را انجام دهد که در این خصوص باید استاندار و فرماندار هم پاسخگو باشند.

 

انتقاد بعدی وزیر کشور به استانداری ها بود و گفت: شنیده ام که پول و بودجه به دهیاری داده می شود و بعد می گویند ۵۰ درصد را برگردان به استانداری که این یک تخلف آشکار است و ما در این خصوص به روستاها بازرس اعزام کردیم. وزیر کشور در پایان گفت: اگر بفهمم و گزارش دهند تخلفی در حوزه عمرانی و استانداری رخ داده به سرعت معاون عمرانی استاندار عزل و اگر استاندار هم اطلاع داشته باشد وی هم عزل می شود./منبع؛ مهر

مطالب بیشتر؛

  • عروج ملکوتی دو جانباز گیلانی در حادثه منا جانبازان سرافزار حاج ابراهیم فخری و احمد اسماعیلی چافی در پی حادثه غمگین منا به جمع یاران شهیدشان پیوستند.
  • زمان پرداخت یارانه نقدی اردیبهشت پنجاه و یکمین مرحله یارانه نقدی مربوط به اردیبهشت ماه به احتمال زیاد بامداد چهارشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  • ولایت؛ یکی از ارکان مهم وحدت‌آفرینی حجت‌الاسلام والمسلمین سعید مهدوی چد روز پیش در جمع خبرنگاران با اشاره به وحدت حوزه و دانشگاه اظهار کرد: روز دانشجو و وحدت حوزه و دانشگاه یکی از مهم‌ترین روزهای پر افتخار در کشور محسوب می‌شود و دارای پیام مقابله با استکبار و پیگیری عزت‌خواهی جامعه اسلامی […]
  • استفتاء نماینده پاپ از مقام معظم رهبری صدای گیلان - سفیر ایران در واتیکان از ارسال نامه نماینده ویژه پاپ به مقام معظم رهبری برای کسب نظر فقهی ایشان پیرامون مساله فحشا یا برده داری نوین و تجارت قاچاق انسان خبر […]
  • آیت الله یزدی رئیس مجلس خبرگان رهبری شد آیت‌الله محمد یزدی در جلسه امروز مجلس خبرگان رهبری با 47 رأی در مقابل آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به عنوان تنها رقیب با 24 رأی، به عنوان رئیس مجلس خبرگان رهبری انتخاب شد.


عناوین ویژه