زمان بارگزاری این صفحه: 6:11 PM UTC

دیدار همکلاسی های قدیمی صومعه سرایی بعد از ۴۰ سال

درکاری جالب دانش آموزان ومعلمان قدیمی یکی ازدبیرستان های صومعه سرا امروز بعد از ۴۰ سال سرکلاس های درس حاضرشدند.

دیدار همکلاسی های قدیمی صومعه سرایی

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

درکاری جالب دانش آموزان ومعلمان قدیمی یکی ازدبیرستان های صومعه سرا امروز بعد از ۴۰ سال سرکلاس های درس حاضرشدند.

 

۲۰۰ دانش آموز، معلم ، مدیر وناظم دبیرستان دخترانه سمیه صومعه سرا امروز دورهم جمع شدند و خاطرات نشستن پشت میزونیمکت های کلاس های درس را مرورکردند .

 

مینا نیکی نژاد ، زن ۶۱ ساله صومعه سرایی مسن ترین دانش آموزی بود که امروز کنارهمکلاسی هایش نشست.

 

در دورهم نشینی دانش آموزان قدیمی دبیرستان دخترانه سمیه صومعه سرا عکس های دانش آموزانی که دارفانی را وداع گفته اند جلوه ای ویژه داشت .

 

چند دانش آموز قدیمی این مدرسه به خبرنگار خبرگزاری صداوسیما گفتند : سال ۵۴ باهم قرارگذاشتیم تا بعد از ۴۰ سال دوباره پشت میز ونیمکت های این مدرسه بشینیم و خاطرات خوش دوران تحصیل را مرور کنیم .

 

درپایان به دانش آموزان قدیمی دبیرستان دخترانه سمیه صومعه سرا کتاب وگل هدیه داده شد ./واحد مرکزی خبر

مطالب بیشتر؛

  • هواشناسی؛ سامانه هوای گرم تا چهارشنبه در گیلان ادامه دارد صدای گیلان - هواشناسی گیلان هشدار داد مردم به ویژه مسافران و جنگل نشینان در جنگل آتش روشن نکنند.
  • شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن واجب است امام جمعه رشت با اشاره به اهمیت شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن گفت: حضور در این راهپیمایی واجب تر از حضور در نماز جمعه است و مردم با این حضور مشت محکمی بر دهان دشمن می […]
  • هشدار درمورد تاریخ انقضای لوازم آرایشی صدای گیلان - مطالعات نشان جدید دانشمندان نشان می‌دهد توجه و نداشتن دقت کافی برروی تاریخ مصرف لوازم آرایشی می‌تواند عوارض جبران ناپذیری برای پوست داشته باشد.
  • ناگفته‌های اشغال ساواک رشت ناگهان یک نفر با داسی بلند سر رسید، وی داس را به بالای سر خود برد و محکم به سر‌‌ آن ساواکی‌ای کوبید که در کنارم بر زمین نشسته بود. من با حیرت نوک داس را دیدم که در جمجمه آن ساواکی فرو رفت و خون از سرش فواره […]
  • هاشمی: میرزاکوچک خان، سرشار از روح دیانت و ملیت بود آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در پیامی به همایش ملی بازشناسی نهضت جنگل گفت: میرزاکوچک سرشار از روح دیانت و ملیت بود و بر اساس روحیات دینی و ملی، نهضتی را در تاریخ ایران به یادگار گذاشت که به 'نهضت جنگل' معروف […]


عناوین ویژه