زمان بارگزاری این صفحه: 7:51 PM UTC

رازی که آیت الله بهجت در قرآن خود نوشت

صدای گیلان – هر کس در بین الطلوعین یعنی بین فجر کاذب و فجر صادق ( ۵ دقیقه قبل از اذان صبح تا ۵ دقیقه بعد از اذان) این ذکر را بگوید هر حاجتی داشته باشد برآورده میشود ولو اگر تشرف به خدمت امام زمان (عج) باشد.

بهجت فومنی

به گزارش صدای گیلان ، عرش نیوز نوشت: آیت الله العظمی شیخ محمد تقی بهجت در حاشیه قرآن شخصی خود دستور عمل زیبایی را نوشته بودند که در ادامه می خوانید:

هر کس در بین الطلوعین یعنی بین فجر کاذب و فجر صادق ( ۵ دقیقه قبل از اذان صبح تا ۵ دقیقه بعد از اذان) این ذکر را بگوید هر حاجتی داشته باشد برآورده میشود ولو اگر تشرف به خدمت امام زمان (عج) باشد:
صلوات (۱۴ بار)
یا مولای یا صاحب الزمان ادرکنی (۴۰ بار)
صلوات (۱۴ بار)

مطالب بیشتر؛

  • دستگیری سارق قطعات خودرو در رشت فرمانده انتظامی رشت گفت؛ با شکایت شهروندان مبنی بر سرقت قطعات خودرو با تلاش های پلیس و بررسی نحوه و مکان سرقت های انجام شده ، جوان ۲۵ ساله اهل و ساکن رشت دستگیر شد.
  • رشتی‌ها بیشتر «جام جم» و «همشهری» می‌خوانند نتایج یک نظرسنجی در میان مردم شهر رشت نشان داد که روزنامه های جام جم، همشهری، خبر ورزشی و نود و نیز مجله خانواده سبز پرمخاطب ترین رسانه های مکتوب مردم این شهر هستند.
  • انتقاد زیباکلام از سخنان روحانی در دانشگاه تهران از وي انتظار داشتيم در خصوص آزادي انديشه و ضرورت آن جدي‌تر و صبورانه‌تر صحبت مي‌كرد. وي نگفت دانشجويان نبايد ستاره‌دار شوند، آزادي انجمن‌ها و تشكل‌هاي دانشجويي از مسائلي بود كه مطرح كرد اما به نوع ديگري. […]
  • فرمانده انتظامی جدید گیلان معارفه شد/ تصاویر مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی گیلان با حضور سردار حسین اشتری برگزار شد.در این مراسم با قدردانی از زحمات سردار ابراهیم قائد رحمتی، سردار محمدرضا میرحیدری عهده‌دار مسئولیت فرماندهی انتظامی گیلان […]
  • روند دفن زباله در جنگلها متوقف می شود/ تصاویر معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست کشور در حاشیه بازدید از کارخانه کمپوست زباله رشت و جایگاه زباله سراوان از توقف دفن زباله در جنگلهای شمال کشور خبر داد.


عناوین ویژه