زمان بارگزاری این صفحه: 3:49 PM UTC

راننده سرویس مدرسه، طراح کودک‌ربایی 1000 سکه ای.

صدای گیلان – دختر جوانی که نقشه کودک‌ربایی هزار سکه‌ای را در کرج طراحی کرده بود، در جریان تحقیقات پلیسی دستگیر شد. لیلا مدتی راننده سرویس کودک ربوده شده بود.

به گزارش  صدای گیلان به نقل از جام جم، عصر یکم آذر امسال زن جوانی با پلیس شهرستان کرج تماس گرفت و از حمله دو مرد قمه به دست به وی و ربوده شدن پسر سیزده ساله ای خبر داد.

پس از این تماس، تیمی از ماموران کلانتری 22 خود را به محل حادثه رسانده و با تحقیق از این زن متوجه شدند او در حال انتقال پسر سیزده ساله ای به نام پوریا از مدرسه به خانه شان بوده که مورد هجوم دو آدم ربا قرار گرفته و آنها با ربودن کودک با یک دستگاه پژو از محل فرار کردند.

با ثبت اظهارات زن جوان، پرونده ای در دادسرا تشکیل شد و کارآگاهان با شناسایی خانواده کودک و تحقیق از آنها و ثبت اظهاراتشان، جستجو برای دستگیری دو متهم فراری را آغاز کردند تا این که یکی از ربایندگان با خانواده وی تماس گرفت و برای آزادی کودک هزار سکه طلا درخواست کرد. پس از سه روز عملیات شبانه روزی، پلیس خودروی متهمان را در محور منجیل متوقف کرد و به این ترتیب گروگان نجات یافت.

در تحقیقات از دو جوان آدم ربا مشخص شد، یکی از آنها با دختر جوانی به نام لیلا دوست بوده که دختر جوان نقشه این آدم ربایی را طراحی کرده بود.

در ادامه تحقیقات برای دستگیری طراح این آدم ربایی آغاز و در روزهای پایانی هفته گذشته مخفیگاه دختر جوان در یکی از محله های شهرستان کرج شناسایی و در عملیاتی دستگیر شد.

لیلا با انتقال به پلیس آگاهی گفت: از چهار سال قبل خانواده شاکی را می شناختم و به عنوان راننده سرویس مدرسه پوریا به خانه آنها رفت و آمد داشتم. چندی پیش به دلیل مشکلات مالی و خانوادگی مجبور شدم برای کار به مدرسه دیگری بروم.

وی ادامه داد: با توجه به پولدار بودن خانواده پوریا و اطلاع از این که والدین وی به سفر رفته اند، وسوسه شدم از آنها اخاذی کنم تا یکشبه پولدار شوم بنابراین موضوع را با مرد مورد علاقه ام و دوستش در میان گذاشتم که آنها نقشه ام را عملی کردند.

مطالب بیشتر؛

  • نشست ماهانه شورای قضایی گیلان صدای گیلان - احمد سیاوش پور رییس شورای قضایی استان گیلان در این نشست با اشاره به حساسیت های کاری سازمان قضایی نیروهای مسلح ، جایگاه آن را درسطح کشور بسیار مطلوب بیان […]
  • نسبت به اجرای پروژه های آبی گیلان کم توجهی شده است رشت - ایرنا - نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی از روند کند پروژهای آبی گیلان انتقاد کرد و گفت: نسبت به اجرای طرح های منابع آب در استان کم توجهی شده است. ˈغلامعلی جعفرزاده ایمن آبادیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وزارت نیرو در گذشته به اجرای طرح هایی در […]
  • اجرای طرح تحقیقاتی تصفیه فاضلاب در روستاهای گیلان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت : یکی از مسائل مهم در سال های اخیر، توسعه ی منابع آبی و استفاده ی مناسب از فرآیندهای قابل کاربرد برای تصفیه ی فاضلاب درمناطق روستایی […]
  • بسیج لشگر مخلص خدا بود، باندی نشود! آیت الله هاشمی رفسنجانی ضمن بیان اینکه "بسیج در دفاع مقدس، لشکر مخلص خدا بود" تاکید کرد: هزینه کردن چنین اعتباری برای اهداف باندی، گناهی غیر قابل عفو است.
  • دیدار رییس جمهوری با رهبر معظم انقلاب اسلامی صدای گیلان؛حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در آستانه سفر به نیویورك برای شركت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو كرد.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری؛ در این دیدار، رهبر معظم انقلاب […]

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه