زمان بارگزاری این صفحه: 10:24 AM UTC

رد رشوه 42 ميليوني به ماموران انتظامی در رشت و شفت

صدای گیلان – ماموران انتظامي در استان گيلان، رشوه 42 ميليون و نهصد و هشتاد هزار ريالي متهمان را صورتجلسه كردند.

رشوه

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، سرهنگ “محمدرضا جعفري خيرخواه” معاون اجتماعي پليس گيلان در تشريح اين خبر گفت: ماموران انتظامي شهرستان رشت در پي گزارشات مردمي از يك مورد استعمال مواد مخدر مطلع شده و با حضور در محل دو زن و يك مرد را در حين استعمال دستگير كرده و از اين متهمان 94 گرم هروئين كشف كردند.

معاون اجتماعي پليس گيلان افزود: گروهبانيكم پژمان خوش روش كه سراكيپي خودروي انتقال متهمان را برعهده داشت، با رشوه سي و هفت ميليون ريالي متهمان جهت چشم پوشي و فرار از بزه انتسابي مواجه شده و اين مامور وظيفه شناس ضمن رد رشوه، مراتب را صورتجلسه و ضميمه پرونده اين متهم مي نمايد.

سرهنگ جعفري خيرخواه در ادامه همچنين از صحت عمل ماموران وظيفه شناس در شهرستان شفت خبر داده و بيان داشت: ماموران انتظامي پاسگاه ملاسرا در حين گشت زني به راننده و سرنشين يک دستگاه خودروي پيکان مشكوك شده و پس از متوقف نمودن، در بازرسي از اين خودرو مقداري ترياك كشف كردند.

وي تصريح كرد: گروهبانيكم محمدرضا فروزش كه ماموريت انتقال متهمان را برعهده داشت با رشوه 5 ميليون و نهصد و هشتاد هزار ريالي متهمان جهت چشم پوشي از بزه انتسابي مواجه شده و ضمن رد رشوه مراتب را صورتجلسه و ضميمه پرونده اين متهمان كرد.

به گفته وي، متهمان با صورتجلسه رد رشوه و تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شدند.پلیس

مطالب بیشتر؛

  • دست رد پليس رشت بر رشوه 3 ميليون ريالي صدای گیلان - پليس شهرستان رشت به رشوه 3 ميليون و ششصد و پنجاه هزار ريالي توزيع كننده مواد مخدر دست رد زد.
  • ازدواج جرج کلونی با وکیل ۳۵ساله لبنانی+ عکس ونیز در تب پرسروصداترین ازدواج سال می سوزد.دوشنبه در مراسمی در هتل هفت ستاره پالازیو در ونیز که قدمتی چهارصد ساله دارد جورج کلونی پنجاه و سه ساله با امل وکیل لبنانی_انگلیسی سی و پنج ساله ازدواج خواهد کرد. اما امروز و فردا هم جشن های مفصلی از سوی این زوج در ونیز وبا حضور صدو سی و شش […]
  • 3 کشته و مجروح در تصادف محور فومن به رشت حوادث - صدای گیلان؛ صادف در جاده فومن - رشت یک کشته و دو مجروح برجای گذاشت.
  • رضا بژکول؛ عارف و عقلانیت یکی از این چهره ها که برنامه انتخاباتی او با رفتار و گفتارش در عرصه های اجتماهی وعمومی هم خوانی داشته ودارد (یعنی آنچه را بیان می کند به معنی واقعی به آن پایبند است ) شخصیت دکترعارف […]
  • ابوعزرائیل در مشهد/ تصاویر شنیده شده مبارز عراقی در مقابل داعش معروف ابو عزراییل که همچون نام مستعارش برای داعشی ها مامور مرگ بشمار می‌رود و لرزه بر اندام آنها میاندازد در حرم رضوی بوده است.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه