زمان بارگزاری این صفحه: 2:50 PM UTC

ساخت اسکله جدید در بندر آستارا

مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان از ساخت اسکله جدید در بندر چند منظوره آستارا طی سال جاری خبر داد.

مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان از ساخت اسکله جدید در بندر چند منظوره آستارا طی سال جاری خبر داد.

 

سید علی نعیمی در گفتگو با خبرنگار مانا در گیلان با اشاره به اجرای طرح توسعه بندر چند منظوره آستارا اظهار داشت: بندر چند منظوره آستارا در فروردین 1392 با پهلودهی کشتی کانتینری به صورت رسمی افتتاح شد.

 

وی با بیان اینکه با افتتاح بندر آستارا پیگیری و ایجاد شرایط مناسب جهت تجار و سرمایه گذاران داخلی و خارجی صورت گرفت، افزود: فاز نخست موج شکن شمالی و جنوبی بندر چند منظوره آستارا احداث شده است.

 

مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان بندر چند منظوره آستارا را یکی از بنادر مهم گیلان دانست و گفت: به دلیل مرزی بودن بندر آستارا از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

وی با اشاره به اینکه سال گذشته بالغ بر 204 هزار تن کالا در بندر آستارا تخلیه و بارگیری شد، تصریح کرد: بندر آستارا دارای یک پست اسکله است که امسال به دو پست اسکه افزایش می‌یابد.

 

نعیمی بندر چند منظوره آستارا را تنها بندر خصوصی گیلان دانست و خاطرنشان کرد: امسال برای افزایش حدود 800 هزار تن تخلیه و بارگیری کالا از بندر آستارا برنامه‌ریزی داریم.

 

وی ارتقاء اسکله به حداقل چهار پست اسکله تدارکاتی و نفتی، محوطه‌سازی اراضی ضلع شمالی و احداث ساختمانهای پشتیبانی را از اهداف طرح توسعه بندر چند منظوره آستارا عنوان کرد.

 

مدیر کل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: ساخت انبار سرپوشیده، سیلو و مخازن ذخیره سوخت، لایروبی کانال دسترسی وداخل حوضچه همزمان با توسعه بندر و ساخت اسکله و اتصال به راه آهن سراسری قزوین – رشت نیز از دیگر اهداف مهم طرح توسعه بندر چند منظوره آستارا است.

مطالب بیشتر؛

  • باشگاه داماش تعطیل شد   به گزارش خبرگزاری ایپنا، باشگاه داماش گيلان که پس از پايان مسابقات ليگ برتر فوتبال و سقوط اين تيم به رقابت هاي ليگ يک به صورت نيمه تعطيل اداره مي شد، روز گذشته و پس از نشر خبر اعدام مه آفريد امير خسروي مالک هولدينگ داماش تا اطلاع ثانوي تعطيل اعلام شد. به نظر مي رسد حالا […]
  • انتخابات نظام مهندسی؛ الماسی هم آمد!/ صابر و رجبی ثبت نام کردند عضو هیات نظارت انتخابات سازمان نظام مهندسی گیلان با بیان این که ۹۵ نفر در انتخابات دوره هفتم نظام مهندسی ساختمان گیلان شرکت داشتند بیان کرد؛ بنا بر ابلاغیه وزیر راه و شهرسازی، اعضای شورای شهر حق شرکت در انتخابات را […]
  • مسئولان گیلان و اردبیل از اظهارات تنش‌آمیز درباره حیران آستارا بپرهیزند معاون دادگستری گیلان با تاکید بر اینکه مسئولان گیلان و اردبیل باید از بیان سخنان تنش‌آمیز درباره آستارا بپرهیزند، گفت: نباید موضوع حفاظت از انفال الهی، وسیله‌ای برای تنش و رسیدن به خواسته‌ها و منافع شخصی و تبلیغی […]
  • هدیه قهرمانی در لنگرود؛ بوقلمون، غاز و خروس! در پایان مسابقات والیبال محلات لنگرود علاوه بر اهدا کاپ و لوح تقدیر، به تیم اول 7 عدد بوقلمون، تیم دوم 7 عدد غاز و به تیم سوم 7 عدد خروس اهدا شد .
  • افزایش نرخ جرایم رانندگی باعث کاهش تخلفات می شود صدای گیلان - معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که اصل اساسی جرائم رانندگی مبنی بر قدرت بازدارندگی آن‌هاست گفت: افزایش نرخ جرایم رانندگی به بازدارندگی کمک […]

کلیدواژه ها: ،


عناوین ویژه