زمان بارگزاری این صفحه: 6:54 AM UTC

سرباز دارای ۸ فرزند و ۳ نوه، متولد سال ۱۳۵۵ است

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: اعزام به خدمت سرباز دارای ۸ فرزند و سه نوه با تاریخ تولد سال ۱۳۴۹ صحت ندارد، بلکه وی متولد سال ۱۳۵۵ است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش پایگاه خبری پلیس، “سرهنگ رحمان علیدوست” در خصوص شائبه های پیش آمده پیرامون اعزام به خدمت فردی که دارای ۸ فرزند و سه نوه است،  گفت: در روزهای اخیر خبری در مطبوعات و رسانه ها مبنی بر اعزام فردی که متولد سال ۴۹ با هشت فرزند وسه نوه به خدمت سربازی منتشر شد اما با بررسی های صورت گرفته، مشخص شد که این فرد متولد سال ۱۳۵۵ بوده و اعزام وی به خدمت براساس ضوابط و مقررات است؛ در ضمن این فرد جزء مشمولان غایبی است که به صورت داوطلبانه به خدمت سربازی اعزام شده است.
وی افزود: در فرآیند اعزام به خدمت این سرباز، قوانین و مقررات بطور کامل رعایت شده و همچنین این فرد از تسهیلات تاهل و کسر خدمت به واسطه داشتن فرزند نیز بهره مند شده است.
علیدوست تاکید کرد: به استناد ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح مشمولین متولد ما قبل ۱۳۵۴ که به سن پنجاه سالگی نرسیده باشند براساس مدرک تحصیلی از معافیت عفو رهبری (بخشودگی سنی ) برخوردار می شوند وتحت هیچ شرایطی به خدمت سربازی اعزام نمی شوند.

مطالب بیشتر؛

  • بررسی مشکلات دختران جامانده از ازدواج در گیلان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان با بیان اینکه چالش‌های حوزه زنان فراوان است، از بررسی مشکلات دختران جامانده از ازدواج و شناسایی شاخص‌های حوزه زنان در این استان خبر […]
  • مردها احمق تر از زنها هستند. صدای گیلان - مردها نسبت به زن‌ها حاضر به ریسک بیشتری هستند. آنها بیشر برایشان حادثه پیش می‌آید، بیشتر صدمه می‌بینند و در کل زودتر از زن‌ها جان خود را از دست می‌دهند. اکنون یک تحقیق علمی نظریه "حماقت مردها" را تایید […]
  • تشييع پیکر مقدس 3 شهيد گمنام در رودسر صدای گیلان - پیکر 3 شهید گمنام دفاع مقدس بر دستان مردم شهید پروز رودسر تشییـع و در پارک شهدای گمنام این شهر به خاک سپرده شدند.
  • داعش چگونه استان رقه را کنترل می‌کند ؟ به گزارش صدای گیلان به نقل از  پایگاه خبری شبکه العالم، "ابو یوسف" فعال حقوقی ساکن شهر رقه گفت: زنان از سر تا پا سیاه پوش هستند و فقط با همراهی پدر یا برادر یا همسر می توانند از خانه خارج شوند . به گفته ابویوسف ؛ فقط اعضای داعش حق حمل سلاح دارند، آنان و با انواع سلاح در شهر رقه گشت […]
  • اولتیماتوم بسیج دانشجویی به رئیس دانشگاه آزاد رشت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با صدور بیانیه‌ای خواستار مشخص شدن موضع اصلی رئیس این دانشگاه در نحوه برخورد وی با بسیج دانشجویی شدند.


عناوین ویژه