زمان بارگزاری این صفحه: 3:14 PM UTC

«ظریف»رئیس جمهور سیزدهم است/ کوپن جلیلی در حد مجلس است

سعید جلیلی نیز حتما در در انتخابات مجلس دهم شرکت می کند زیرا حداکثر کوپن اش در حد مجلس است.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

نامه نیوز نوشت: کمال الدین پیرموذن،نماینده اردبیل در مورد چگونگی ورود نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری همانند سعید جلیلی،محسن رضایی ،حداد عادل و قالیباف در انتخابات مجلس دهم گفت: آنهایی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنند قطعا کاندیدای ریاست جمهوری آینده نیستند زیرا در حال حاضر فضا به نفع آقای روحانی برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم است.

 

وی اظهار داشت: با توجه به افزایش مهری که ملت به رئیس جمهور روحانی در کشور ایجاد شده است که ناشی از توفیق وی در دیپلماسی سیاسی و بارور شدن امیدشان به دیپلماسی اقتصادی و تحقق حماسه اقتصادی است. قطعا روحانی هم کاندیداست و رای خواهد آورد. دردور بعد از آقای روحانی نیز فردی رای می آورد که در دیپلماسی خارجی موفقیت داشته است و ان نیز اقای ظریف است .

 

پیرموذن بیان کرد: این افرادی که می‌بینیم می‌خواهند کاندیدای مجلس شوند به این دلیل است که دیگر شانسی به پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری چنددوره بعد برای خودشان با توجه به اقبال مردم به روحانی و ظریف نمی‌بینند و الا برای دور دوازدهم و سیزدهم نیز کاندیدا می شدند.

 

نماینده مردم اردبیل در مجلس ادامه داد:البته آقای قالیباف ممکن است خودش شخصا برای انتخابات مجلس نیز شرکت نکند و فقط از گروه خاص سیاسی حمایت کند و اقای محسن رضایی نیز متوجه شده اند که اقبال عمومی نسبت به وی برای مناصب اجرایی و دولتی مناسب نیست و به همین دلیل نیز بازگشت به خویشتن کرده اند و به سپاه برگشته اند و سعید جلیلی نیز حتما در در انتخابات مجلس دهم شرکت می کند زیرا حداکثر کوپن اش در حد مجلس است و حداد عادل نیز همانند چنددوره قبل خودش شخصا در انتخابات مجلس شرکت می کند.

 

مطالب بیشتر؛

  • آئین سنتی کرب زنی در لاهیجان صدای گیلان؛اين رسم علاوه بر لاهيجان در سبزوار، سمنان نیز اجرا مي‌شود ولي آن‌ها با شيوه‌اي متفاوت كرب‌ها را بر‌هم مي‌كوبند. اين مراسم در شب هشتم محرم و همچنين در روز عاشورا توسط محله شعربافان اجرا […]
  • تجاوز به گردشگران زن ایرانی در سواحل دوبی! طبق آمارهای رسمی، تمایل گردشگران ایرانی برای سفر به دوبی درحالی طی سال‌های اخیر کاهش یافته است که علاوه‌بر افزایش قیمت ارز، بحث تامین امنیت گردشگران ایرانی در این شیخ‌نشین نیز در این امر تاثیرگذار بوده است. این ناامنی با واقعه‌ی تجاوز به بانوان ایرانی شکل حادی به خود گرفته است. […]
  • ساخت فاز اول راه آهن رشت به انزلی آغاز شد مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه پروژه راه آهن قزوین به رشت شتاب خوبی در استان دارد گفت: فاز اول راه آهن رشت به انزلی آغاز شد.
  • داعش دومین خبرنگار آمریکایی را هم سر برید گروه تروریستی داعش ویدیویی در اینترنت منتشر کرده که در آن سر فردی دیگری را جلوی دوربین از تن جدا می‌کند. داعش ادعا کرده این فرد "استیون ساتلوف" خبرنگار دیگر آمریکایی است که یک سال پیش در سوریه ناپدید شده بود. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، فرانس پرس گزارش داد: در این فایل […]
  • تجاوز به زنان و دختران آواره سوری در کردستان عراق صدای گیلان - از جمله این مشكلات مسئله تجاوز به زنان ودختران سوریه‌ای از جانب جوانان اردنی، تركیه‌ای و عراقي است.


عناوین ویژه