زمان بارگزاری این صفحه: 2:24 PM UTC

عضو قدیمی کمیته مرکزی کومله تسلیم نیروهای وزارت اطلاعات شد.

صدای گیلان – جزئیات تسلیم شدن رفیق سلیمی عضو کمیته مرکزی کومله و حزب کمونیست ایران به اداره اطلاعات شهرستان سنندج

حزب کومله

به گزارش صدای گیلان ، بولتن نیوز نوشت ؛

ساعاتی پیش،منبع خبری بولتن نیوز که یکی از اعضای مطرح کمیته مرکزی گروهک تروریستی موسوم به کومله-سازمان کردستان حزب کمونیست ایران(شاخه ابراهیم علیزاده)،می باشد، در تماسی اختصاصی با خبرنگار بولتن نیوز، از تسلیم شدن یکی از اعضای قدیمی، تاثیرگذار و مطرح در کمیته رهبری کومله خبر داد.

عکس ها تزئینی است

عکس ها تزئینی است

به گزارش بولتن نیوز، بر اساس این خبر که بولتن نیوز بصورت ویژه آن را افشاء می کند، این عضو کمیته رهبری کومله، بنام “رفیق سلیمی”اهل سنندج، از طریق یکی از مرزهای اقلیم با ایران، وارد خاک کشورمان شد و بلافاصله خود را تسلیم نیروهای امنیتی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران کرد.

رفیق سلیمی قبل از تسلیم شدن، با نیروهای اطلاعاتی مستقر در اداره سنندج تماس می گیرد و آنها را از تصمیم خود مبنی بر ترک گروه و تسلیم شدن باخبر می کند.

به گزارش بولتن نیوز، این عضو کمیته مرکزی پیش از ورود به داخل کشور، همسر و فرزندان خود را راهی ایران کرده بود.

همسر رفیق سلیمی، پرستو حسین پناهی اهل سنندج، ماه پیش وارد کشور شده بود و او نیز خود را تسلیم نیروهای اطلاعاتی کرده بود.

رفیق سلیمی از اعضای تشکیلات مخفی کومله در سنندج بود.

او سال ها عضو کمیته رهبری کومله و حزب کمونیست ایران بود و در پست های مهم و حساس تشکیلاتی کومله، عهده دار مسئولیت های مختلفی بود.

فعالیت در تکش، انتشارات، رادیو کومله، واحد آماده (ارگان حفاظت کمیته مرکزی)، تاسیسات، سایت خبری پیام (سایت رسمی گروهک کومله) و … از ارگان های خدمتی این عضو مطرح کمیته مرکزی کومله بوده است.

او در ماه های اخیر، به چهره ای معترض و منتقد به سیاست های رهبری گروه تبدیل شده بود و بشدت به عملکرد تشکیلاتی و سیاسی گروه، اعتراض داشت.

او که اخیرا با بی مهری اعضای کمیته مرکزی روبرو شده بود، تصمیم گرفت خود را تسلیم نیروهای اطلاعاتی کند و پیش از این کار نیز ابتدا همسرش پرستو حسین پناهی را راهی کشور کرد و یک ماه بعد نیز خود او تسلیم اداره اطلاعات شهر سنندج شد.

تسلیم شدن این عضو کمیته رهبری بدون شک ضربه مهلک و جبران ناپذیری برای بدنه تشکیلاتی کومله محسوب می شود.

مطالب بیشتر؛

  • 10 اذر روز مجلس/برادران رمضانپور نرگسی صدای گیلان - مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۲۳ تیر سال ۱۳۷۲ با تصویب ماده واحده‌ای، روز ۱۰ آذر ماه، سالروز شهادت مجتهد مجاهد و سیاستمدار متعهد آیت الله سید حسن مدرس را به عنوان روز مجلس نامگذاری […]
  • «روحانی سیاست داخلی را در صندلی عقب ماشین دولت گذاشته است» آقای روحانی در شرایطی قوه مجریه را تحویل گرفت که کشور وضع جالبی نداشت، رشد اقتصادی 4درصد و تورم به مرز 40 درصد رسیده بود، بدهی‌های دولت فوق‌العاده بالا بود، تحریم‌ها واقعا اقتصاد ما را فلج کرده بودند و ‌بی‌انضباطی و نا‌بسامانی مالی از سر و روی مملکت […]
  • بن لادن کردی داعش به هلاکت رسید/ عکس داعش - صدای گیلان؛ نیروهای مقاومت مردمی در شهر موصل، یکی از عناصر کرد داعش معروف به بن لادن را به هلاکت رساندند.
  • حزب ندای ایرانیان مجوز فعالیت گرفت. صدای گیلان - «کمیسیون ماده ده احزاب امروز با تاسیس حزب ندای ایرانیان موافقت کرد»
  • وضع آب و هوای کشور را تا 6فروردین94 صدای گیلان - تا هفت روز آینده سامانه هایی از روی کشور عبور می کند که شرایط جوی را تحت تاثیر قرار می دهد، برای نمونه از امروز در نوار شمالی کشور و استان هایی مثل اردبیل، گیلان، مازندران و رشته کوه البرز شاهد بارش خواهیم […]

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه