زمان بارگزاری این صفحه: 1:56 PM UTC

غرق شدن مسافرشیرازی در آستارا

دریای خزرامروزگردشگر شیرازی را به کام مرگ برد.

غرق شدن مسافرشیرازی درآستارا

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

دریای خزرامروزگردشگر شیرازی را به کام مرگ برد.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما رئیس هیات نجات غریق آستارا امروز گفت : صبح امروز مردی۴۰ ساله اهل شیراز که به همراه ۴ نفر از بستگان خود در منطقه شنا ممنوع منطقه ساحلی سیبلی آستارا شنا می کرد به کام مرگ رفت.

 

داریوش انزابی افزود : جسد این مرد بعداز نیم ساعت از آب بیرون آورده شد.

 

وی تصریح کرد : ناجیان بستگان مسافر شیرازی را از غرق شدن دردریا نجات دادند. رئیس هیات نجات غریق آستارا گفت : ۵مسافر شیرازی بدون توجه به تذکرات ناجیان غریق درامواج طوفانی دریا شنا می کردند.

 

داریوش انزابی افزود : از ابتدای فصل گرما تاکنون ۵ نفر درآستارا غرق شدند.

 

شهرستان مرزی آستارا ۱۸ کیلومتر ساحل دریا دارد.

 

از ابتدای امسال تاکنون ۵۱ نفر در گیلان غرق شدند.

 

۳۲ نفر ازاین افراد در دریا و۱۹ نفر در رودخانه ، کانال های آبیاری و آب بندان غرق شدند.

 

مطالب بیشتر؛

  • مطالعات اجرای طرح جمع آوری آب های سطحی 31 شهر گیلان به اتمام رسید میزان بارندگی سالانه در گیلان افزون بر هزار و 200 میلی متر است. طی هر بارندگی شدید در استان به ویژه شهر رشت، شهروندان با تعطیلی مدارس، ادارهها و غیره مواجه می شوند.
  • امیر کبیر در حوزه اقتصاد چه کرد؟ بیست و هشتم آبان ۱۲۳۰ فرمان عزل امیرکبیر صدراعظم ناصرالدین شاه در پی بدگویی دشمنان داخلی و خارجی صادر شد. با مرگ محمدشاه قاجار، میرزا محمدتقی خان فراهانی معروف به امیرکبیر، تلاش زیادی برای به سلطنت رساندن ناصرالدین شاه به عمل آورد و در نهایت با تدبیر او، کار سلطنت سامان […]
  • وضعیت این روزهای بازار بورس صدای گیلان؛جو روانی و هیجان سرمایه‌گذاران حقیقی به دلیل تردید از به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای در روزهای اخیر منجر به خروج معامله‌گران حقیقی از بازار شده است. بر این اساس شاخص کل بورس در آخرین هفته آبان‌ماه بازدهی منفی نصیب سرمایه‌گذاران کرد و با روندی کاهشی به کانال ۷۵ هزار واحد […]
  • عاملان حفاری غیرمجاز درخمام دستگیر شدند صدای گیلان - عوامل حفاری غیرمجاز در خمام دستگیر و راهی زندان شدند.
  • سایت نفتی رودسر؛ امید جوانان گیلانی برای اشتغال با وجود آمار بالای بیکاری در گیلان جوانان بیکار این استان به بهره برداری از میدان نفتی رودسر و اشتغالزایی آن امیدوارند.


عناوین ویژه