زمان بارگزاری این صفحه: 5:59 PM UTC

قاتل ۲۷ ساله در رشت اعدام شد

قاتل ۲۷ ساله اهل رشت پس از طی مراحل قانون صدور حکم به جرم قتل عمد در زندان مرکزی رشت به دار مجازات آویخته شد.

قاتل ۲۷ ساله در رشت اعدام شد

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دادگستری گیلان یک محکوم مرتکب به جرم قتل عمد در زندان مرکزی شهر رشت به دار مجازات آویخته شد.

 

در پی صدور حکم اعدام متهم ذیل به جرم قتل عمد که به قصاص نفس محکوم گردیده و حکم مذکور مورد تایید دیوان عالی کشور و تنفیذ ریاست محترم قوه قضائیه نیز قرار گرفته است و با عنایت به هماهنگی های صورت گرفته و سیر تشریفات و مراحل قانونی در بامداد یوم جاری مورخ ۱۹/۲/۱۳۹۴حکم مجرم ذیل الذکر با حضور مقامات رسمی و با رعایت موازین شرعی و قانونی در محل زندان مرکزی شهرستان رشت به اجرا در آمد و جسد پس از اجرا جهت تحویل به سردخانه منتقل گردید.

( نام و نام خانوادگی: ا.ف نام پدر: شاپور سن:۲۷ اهل/تابعه: رشت – ایران موارد اتهامی: قتل عمد مرحومه س.آ )

 

شایان ذکر است دستگاه قضایی گیلان و شورای حل اختلاف دادگستری استان در جهت کسب رضایت اولیاء دم نهایت تلاش خود را بکار گرفت که در نهایت با درخواست آنها و صدور مجوز از سوی ریاست معظم قوه قضائیه حکم فوق اجرا گردید.

مطالب بیشتر؛

  • یک وانت پر از مقام عالیرتبه! علیرضا بیکدلی سفیر ایران در ترکیه در صفحه فیسبوک خود با انتشار تصویر زیر نوشته: روزنامه های امروز ترکیه عکس ذیل را منتشر و نوشتند از پشت این وانت یک رییس جمهور و دو نخست وزیر و البته چندین مقام عالیرتبه دیگر بیرون آمدند. در عکس آقای اربکان و آقای اردوغان دیده می شوند. اطرافیان خود را دست […]
  • استاندار گیلان جلوی تحرکات معاون سیاسی خود را بگیرد نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه معاون سیاسی استاندار گیلان در تلاش است وی را از قطار اعتدال پیاده کند، گفت: استاندار گیلان باید جلوی تحرکات معاون سیاسی خود را […]
  • باغهای فندق گیلان تاب نیاوردند امسال تولید فندق در گیلان به دلیل سرمای ویروس بهاری و خشکسالی کاهش یافته و به دلیل بیمه نبودن بخش بسیاری از باغهای فندق استان، خسارت سنگینی به باغداران فندق کار، تحمیل شده است. کریم، یکی از فندق کاران روستای گرماسرای املش با اشاره به اینکه به خاطر سرمای بهار امسال، نیمی از محصولش از […]
  • همایش سراسری جوانان حزب اعتدال و توسعه برگزار شد/ پیام هاشمی همایش سراسری جوانان عضو و هواداران حزب اعتدال و توسعه با شعار اسلام رحمانی، ایران آرمانی و جوان اعتدالی برگزار شد.
  • باند دو نفره جعل اسکناس در رشت متلاشی شد فرمانده نیروی انتظامی رشت از شناسایی و متلاشی شدن باند دو نفره جعل اسکناس در این شهرستان خبر داد.


عناوین ویژه