زمان بارگزاری این صفحه: 6:15 PM UTC

قدرداني نماينده ولي فقيه، استاندار و رئيس مجمع نمايندگان گیلان از حماسه حضور مردم

صدای گیلان – نماينده ولي فقيه در گيلان، استاندار و رئيس مجمع نمايندگان از حماسه حضور مردم ولايتمدار گيلان در راهپيمايي بزرگ 22بهمن قدرداني كردند .

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

متن اين پيام به شرح ذيل است:
راهپيمايي پرشور امروز مردم ولايتمدار گيلان همگام با ملت بزرگ ايران در سالروز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي حماسه ديگري از دلبستگي به ارزشهاي والاي اين نظام مقدس و چهره اي برجسته، شکوفنده و زنده از انقلاب اسلامي را در برابر ديدگان جهانيان آفريد و نشان داد، تمامي زنان و مردان، اقوام، گروه‌ها و سليقه‌هاي مختلف سياسي درلبيك به نداي رهبر معظم انقلاب و دفاع از آرمانهاي والاي معمار كبير انقلاب يد واحده اند و ايمان اسلامى در اعماق دل مردم، از همه‏ى قشرها، نفوذ دارد.

IMG13480641
بي‌شک حضور آگاهانه مردم در عرصه هاي مختلف انقلاب اسلامي حافظ حقيقي دستاوردهايي است که حاصل ايثار هزاران شهيد و جانباز دلاور است.

اينجانبان از مردم هوشيار گيلان كه دراين حماسه حضور به خوبي سهيم بودند ، تشکر و قدرداني نموده و سعادت و سربلندي همگان را در مسير دستيابي همه جانبه به آرمان‌هاي درخشان انقلاب اسلامي، از درگاه خداوند منان مسألت مي‌نماييم.

مطالب بیشتر؛

  • آمبولانس، ماشین عروس زوج فومنی زوج فومنی بجای خودروهای لوکس با آمبولانس به خانه بخت رفتند.
  • معاون جدید آموزشی دانشگاه آزاد لاهیجان منصوب شد صدای گیلان - عصر شنبه 11 بهمن ماه مراسم معارفه معاون جدید آموزشی دانشگاه آزاد لاهیجان برگزار گردید.
  • «داعش» در منگنه شرق: ایران، آمریکا؛ خیلی دور، خیلی نزدیک. این بار عراق، موضوع مشترک است؛ آن‌هم تکفیری‌های «داعش» اما هریک، به‌تنهایی و البته مشروط به درخواست کشور میزبان؛ عراق. پس از فعال‌شدن تکفیری‌های «داعش» در عراق و اشغال برخی شهرهای این کشور، بحران عراق سوژه‌ای شد تا رسانه‌ها از احتمال همکاری […]
  • حسن حاضرمشار مجسمه ساز خودآموخته ماسوله ای درگذشت حسن حاضرمشار مجسمه ساز خودآموخته به دلیل مشکلات ریه و کبد صبح امروز ساعت 10 صبح در بیمارستان سینا در گذشت./پیگیری خاکسپاری پدر هنر خودآموخته ایران در قطعه هنرمندان
  • دیدبان بازار و سرمایه/10شهریور صدای گیلان:تاثیر رویدادهای سیاسی و اجتماعی بر بازارهای مالی بر کسی پوشیده نیست.حال در حجم زیاد اطلاعات و اخبار ، گزارش خلاصه ای از اتفاقات داخلی و جهانی ، می تواند کمک حال دنبا ل کنندگان بازار سرمایه باشد.البته این مهم برای فعالین حوزه بورس بیشتر است.گزارش زیر از کارگزاری "مفید " می […]


عناوین ویژه