زمان بارگزاری این صفحه: 4:47 PM UTC

مرگ ۱۲نفر بر اثر غرق‌شدگی در گیلان و مازندران

در تعطیلات عید سعید فطر ۱۲ نفر بر اثر غرق‌شدگی در دو استان گیلان و مازندران جان خود را از دست دادند.

مرگ ۱۲نفر بر اثر غرق‌شدگی در گیلان و مازندران

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

در تعطیلات عید سعید فطر ۱۲ نفر بر اثر غرق‌شدگی در دو استان گیلان و مازندران جان خود را از دست دادند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان پزشکی قانونی کشور، در تعطیلات عید فطر (پنجشنبه ۲۵ تا یکشنبه ۲۸ تیرماه ۱۳۹۴) هشت نفر در استان مازندران و چهار نفر در استان گیلان بر اثر غرق‌شدگی جان باختند که همگی آنان مرد بودند.

 

بر اساس این گزارش در استان مازندران پنج نفر در دریا (محدوده خارج از طرح سالم سازی) و سه نفر در رودخانه ها و در استان گیلان هر چهار نفر در دریا (محدوده خارج از طرح) غرق شده‌اند.

 

گفتنی است هفت نفر از تلفات غرق‌شدگی این دو استان در روز بیست و هفتم و شش نفر در روز بیست و ششم تیر ماه جان خود را از دست داده‌اند.

 

مطالب بیشتر؛

  • آغاز طرح نوروزی پلیس راه آستارا در گردنه حیران صدای گیلان - فرمانده پلیس راه آستارا از آغاز طرح نوروزی این نهاد امنیتی در گردنه حادثه خیز حیران در مسیر آستارا به اردبیل خبر داد.
  • تشریح جزئیات عمل جراحی مقام معظم رهبری روز گذشته خبر عمل جراحی مقام معظم رهبری، بسیاری از مردم ایران را نگران کرد. با اینکه ایشان تاکید کرده بودند این جراحی خطرناک نیست دلگرمی ایشان جایی برای نگرانی نگذاشته بود اما در شبکه‌های اجتماعی پیام‌های التماس دعا برای رهبر انقلاب فراوان منتشر می‌شد. حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای رهبر معظم […]
  • حال عمومی محمود شکری رضایت بخش است محمود شکری نماینده شهرستان‌های تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی که از یکشنبه هفته گذشته به علت عارضه قلبی در بیمارستان تخصصی قلب دکتر حشمت رشت بستری بود مرخص شد […]
  • اکثریت مردم آمریکا از عملکرد اوباما ناراضی هستند یک نظرسنجی نشان داد که اکثریت مردم آمریکا دوران ریاست جمهوری باراک اوباما را شکستی برای آمریکا قلمداد می کنند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واشنگتن پست، نتایج یک نظرسنجی مشترک در آمریکا حکایت از آن دارد که بیش از نیمی از مردم آمریکا دوران ریاست جمهوری باراک اوباما بر این کشور را […]
  • جنجال تجاوز و قتل یک کودک سه ساله در کابل/ عکس تجاوز و قتل هولناک یک کودک سه ساله در پایتخت افغانستان جنجال به پا کرده است.


عناوین ویژه