زمان بارگزاری این صفحه: 4:00 AM UTC

نام نویسی ۱۶ داوطلب نمایندگی مجلس دهم در صومعه سرا

فرماندار از ثبت نام دو داوطلب خانم در حوزه انتخابیه صومعه سرا خبر داد و افزود ورود زنان به امورات سیاسی کشور نشان از آزادگی و اهمیت نقش زنان در جامعه دارد.

نام نویسی ۱۶ داوطلب نمایندگی مجلس دهم در صومعه سرا

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرماندار صومعه سرا در ساعات پایانی ثبت نام از داوطلبین نمایندگی مجلس شورای اسلامی در صومعه سرا از نام نویسی ۱۶ داوطلب خبر داد وافزود میانگین سنی این افراد ۴۴ سال است که جوانترین آنها ۳۳ سال و مسن ترین ایشان ۵۷ سال دارد.

 

دکتر اسمعیل پور رییس ادامه داد اکثر داوطلبین دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس هستند که تنها یک نفر دارای مدرک دکتری است و در این میان مدرک تحصیلی لیسانس (بدون احتساب ایثارگری) نیز به چشم می خورد.

 

فرماندار از ثبت نام دو داوطلب خانم در حوزه انتخابیه صومعه سرا خبر داد و افزود ورود زنان به امورات سیاسی کشور نشان از آزادگی و اهمیت نقش زنان در جامعه دارد.

 

رییس حوزه انتخابیه با بیان این موضوع که ثبت نام ۱۶ داوطلب در انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی نسبت به ثبت نام ۶ نفر در دوره گذشته این شهرستان افزایشی حدود ۲/۵ برابر داشته خاطر نشان کرد این افزایش ثبت نام نسبت به گذشته نشان از فضای امید و نشاطی است که دولت با همدلی مردم در جامعه فراهم نموده.

 

اسمعیل پور همچنین از حضور ایثارگران وخانواده های شهداء در بین داوطلبن نمایندگی انتخابات مجلس خبرداد.

 

 

مطالب بیشتر؛

  • تاکید نماینده مردم بندر انزلی بر ایجاد شرایط امن اقتصادی برای تجار نماینده مردم بندر انزلی گفت: برای حفظ تجار و بازرگانان شرایط امن اقتصادی باید با توجه به خواسته‌ها و نیازهای آنان فراهم شود.
  • اصغریان؛ پول گیلانیها صرف توسعه استانهای دیگر می‌شود. معاون برنامه ریزی استانداری گیلان گفت: بانکهای خصوصی در جذب سپرده‌های مردم گیلان پر رنگ تر عمل می‌کنند و پول های مردم استان را صرف توسعه شهر استانهای دیگر می کنند.
  • عربستان برای قتل بیل کلینتون و همسرش برنامه ریزی کرده بود. صدای گیلان - زکریا موسوی عضو زندانی القاعده از داخل سلول خود زبان به اعترافاتی درباره تامین مالی عملیات 11 سپتامبر 2001 از سوی دو شاهزاده سعودی گشود و افزود که پادشاهی عربستان سعودی برای قتل بیل کلینتون رییس جمهور اسبق آمریکا و همسرش هیلاری کلینتون برنامه ریزی کرده […]
  • سیاوش پور؛مردم از مشاوران حقوقی انتظار خاصی دارند. دفاترجدید استانی مراکز امور مشاوران حقوقی ، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه با حضور ر احمد سیاوش پور رییس کل دادگستری ، تنی صدای گیلان ؛ چند از معاونین قضایی دادگستری استان ، تعدادی از مقامات ،اعضاء و هیئت مدیره مراکز امور مشاوران حقوقی ، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه در استان گیلان طی مراسمی […]
  • شهردار رشت معارفه شد/ تصاویر مراسم معارفه شهردار رشت در استانداري گيلان برگزار گرديد. در اين مراسم استاندار گيلان با اشاره به سفر رياست جمهوري به استان گيلان گفت؛ نقش محوري و ميزباني شورا و شهرداري در اين سفر بسيار حائز اهميت مي […]


عناوین ویژه