زمان بارگزاری این صفحه: 2:14 PM UTC

نوجوان لنگرودی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت شد

لنگرود – صدای گیلان؛ با اعلام فدراسیون کشتی محمد چوبچیان نوجوان لنگرودی به اردوی تیم ملی کشتی نوجوان دعوت شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

با اعلام فدراسیون کشتی محمد چوبچیان نوجوان لنگرودی به اردوی تیم ملی کشتی نوجوان دعوت شد.

به گزارش روابط عمومی ورزش وجوانان شهرستان لنگرود ، محمد علی خداجو گفت  : بنا به اعلام فدراسیون کشتی سید محمد چوبچیان جهت شرکت دراردوی تیم ملی کشتی نوجوانان که در  خانه کشتی فدراسیون جمهوری اسلامی ایران حضور خواهد داشت .

لازم بذکر است این نوجوان لنگرودی درسال گذشته در مسابقات بین المللی جام یادگار امام مقام قهرمانی کشور را کسب نمود .

مطالب بیشتر؛

  • ۱۰ ویژگی اخلاقی یک نماینده اصلح اخلاق یکی از پایه های اساسی زندگی خصوصی و اجتماعی هر فرد در جهان هستی است ،اخلاق پایه زندگی بشربا هر میزان اطلاعات ،آگاهی ،دانش و سواد است .
  • علی کریمی، محبوب‌ترین بازیکن ۲۰ سال اخیر پرسپولیس شد در نظرسنحی انتخاب بهترین بازیکن 20سال اخیر پرسپولیس، علی کریمی با ‌۲۸ درصد آرا، محبوب‌ترین بازیکن دو دهه اخیر پرسپولیس انتخاب شد و عابدزاده و دایی هم هر یک با ۲۱ درصد، به ترتیب دوم و سوم […]
  • «قبر صدام» تخریب شد/ عکس صدای گیلان - تصاویر تازه تلویزیونی نشان می دهد که مقبره صدام حسین رهبر سابق عراق در جریان نبردهای تکریت تقریبا به طور کامل ویران شده است.
  • شعار امسال روز قدس اعلام شد "روز جهانی قدس، تجلی آرمان فلسطین، فریاد وحدت امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک‌کشی از غزه تا یمن".
  • دو خبر کوتاه از تالش محمود شکری روز یکشنبه در دیدار با جمعی از فرهیختگان شهرستان تالش با اشاره به اینکه تالش دارای تمدن و زبان قومی کهن است ، افزود : یکی از درخواست های مردم تالش این است که تالش با وجود قدمت تاریخی و با وسعت سرزمینی تالش زبانان دارای یک مرکز رادیویی مستقل تالش زبان شود . وی بیان کرد : […]

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه