زمان بارگزاری این صفحه: 1:29 AM UTC

هیچ گونه مجوزی برای ایجاد دکه در معابر استارا صادر نمی شود.

صدای گیلان – شهردار بندر آستارا گفت : هیچ گونه مجوزی برای ایجاد دکه های مختلف در سطح پیاده روها و معابر عمومی از سوی شهرداری صادر نمی شود .

کوهی

به گزارش صدای گیلان ، علی کوهی روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت : شهرداری آستارا برخورد جدی با ایجاد کنندگان سد معبر را در دستور کار خود قرار داده است.

وی با اشاره به اجرای موفقیت آمیز جمع آوری دست فروشان عرضه کننده میوه و تره بار در شهر آستارا افزود : در راستای جلوگیری از هر گونه سد معبر در خیابان ها ، پیاده روها ، میادین و به طور کلی معابر عمومی با هدف کسب ، سکونت و یا هر منظور دیگر ، شهرداری آستارا حاضر به صدور مجوز برای ایجاد دکه برای شهروندان نیست.

وی اضافه کرد : ایجاد دکه در سطح معابر عمومی علاوه بر سد معبر باعث بر هم زدن سیمای ظاهری شهر می شود و با کسانی که بدون توجه به این امور نسبت به ایجاد دکه اقدام کنند برابر با قوانین برخورد می شود.

کوهی یادآور شد : با توجه به تبصره یک از بند دو ماده 55 قانون شهرداری ، هر گونه استفاده و اشغال معابر عمومی ، خیابان ها و پیاده روها به عنوان کسب ، سکنی و یا هر گونه استفاده دیگر ممنوع است.

گفتنی است؛ شهرستان مرزی بندر آستارا با 85 هزار نفر جمعیت در 200 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.

مطالب بیشتر؛

  • آستارا تا ابد گیلانی است با دلیل و برهان صدای گیلان - مسئولین محترم استان تازه تاسیس ! اردبیل در دو دهه گذشته بارها با ادعاهای مختلف ، اینگونه وانمود کرده اند که شهر آستارا از ازل جزء لاینفک این استان بوده است و در اقدامی جدید که دهان هر انسان منطقی باز می ماند ادعای مالکیت شهرستان تالش را هم داشته اند […]
  • ساعات كاردر گمرك مرزي بندر آستارا ۱۲ ساعته شد صدای گیلان - ساعات کار گمرک مرزی بندر استارا از 10 ساعت به 12 ساعت افزایش پیدا کرد
  • فروش دختران ایزدی فقط 140 دلار! صدای گیلان ـ گروه تروریستی داعش که در چند ماه اخیر با اقدامات ضد اسلامی و ضدانسانی خود توجه جامعه جهانی را به خود جلب کرده، در اقدامی ضدبشری دختران و زنان کرد ایزدی را که در منطقه سنجار عراق به اسارت گرفته است را به 140 دلار به فروش می‌رساند. به گزارش ابنا، «ویان دخیل» نماینده اقلیت […]
  • انهدام باند کلاهبرداران مسابقات اينترنتي و پيامکي سرهنگ کاکوان، رئيس پليس فتاي پايتخت، ظهر امروز از دستگيري اعضاي سه نفره يک باند کلاهبرداري در فضاي مجازي و ماهواره اي خبر داد.
  • حمید بقایی بازداشت شد سخنگوی دستگاه قضا اعلام کرد که حمید بقایی معاون رئیس جمهور سابق امروز بازداشت شده است.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه