زمان بارگزاری این صفحه: 8:44 AM UTC

پسر اردوغان همراه با تروریست‌های داعش/ عکس

رسانه‌های روسی عکس‌هایی از پسر اردوغان همراه با تروریست‌های داعشی منتشر کردند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رسانه‌های روسی عکس‌هایی از پسر رئیس جمهور ترکیه به همراه سرکردگان گروه تکفیری داعش منتشر کردند.

 

«بلال اردوغان» پسر «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهوری ترکیه در این عکس‌ها در کنار شماری از سرکرده‌های داعش ایستاده است و علائم رضایت در چهره بلال اردوغان به خوبی دیده می‌شود که نشانگر روابط دوستانه بین وی و داعش است.

 

به گزارش صدای گیلان به نقل از ابنا، گزارش‌های رسانه‌ها حاکی است بلال اردوغان با شبکه تروریستی داعش روابط بسیار نزدیکی دارد و وی مسئول تجارت نفت با داعش است به همین سبب امکان دارد به اتهام حمایت از تروریسم تحت تعقیب قرار گیرد.

 

از طرف دیگر روزنامه تردا چاپ روسیه فاش کرد؛ بلال اردوغان در سرنگونی هواپیمای روسی بر فراز سوریه دست دارد.

 

اظهارات و مواضع در خصوص حادثه حمله ترکیه به هواپیمای روسی ادامه دارد اما روزنامه تردا خبر غافلگیر کننده و متفاوتی منتشر کرد.

 

این روزنامه نوشت: بلال اردوغان پسر رئیس جمهور ترکیه در حادثه حمله به هواپیمای نظامی بر فراز ترکیه دست دارد زیرا او با شبکه تروریستی داعش روابط تجاری دارد.

 

این روزنامه نوشت: صدور نفت یکی از منابع اصلی داعش است و این شبکه روزانه حدود ۳۰۰ هزار بشکه نفت استخراج می‌کند و حدود ۴۰ تا ۵۰ میلیون دلار ماهانه از این طریق در آمد دارد.

 

فروش این مقدار نفت در بازارهای جهانی فقط از طریق شرکتهای پالایش نفت امکان پذیر است که تجهیزات و زیرساخت‌های لازم را دارند علاوه بر اینکه به روابط تجاری نیاز است و بلال اردوغان نیز این روابط را تأمین می‌کند.

 

حمله به هواپیمای نظامی روسیه نیز تلاش برای متوقف کردن صنایع نفتی تروریست‌ها بود.

 

گفتنی است جنگنده‌های روسی از چند روز پیش حمله به مواضع استخراج نفت تحت کنترل داعش آغاز کرده‌اند و این حملات به انهدام انبارهای بزرگ نفت و ۵۰۰ دستگاه تانکر نفت داعشی‌ها منجر شده است.

 

«سرگئی شویگو» وزیر دفاع روسیه اعلام کرد این عملیات باعث شده است نفت فروشی شبکه تروریستی داعش به بازار کاهش یابد

 

 

 

مطالب بیشتر؛

  • هادی صیادی به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی رضوانشهر منصوب شد. صدای گیلان - 'هادي صيادي' طي حکمي از سوي دکتر نجفي، استاندار گيلان بعنوان بخشدار جديد بخش مرکزي رضوانشهر معرفي و منصوب شد.
  • نامه منتشر نشده دکترشریعتی به همسرش پوران! این ها گل هایی است که این روزها به دست تو در خیال من همواره می شکفد و من به پاس این همه محبت تو که اکنون اعصابم از فشار شدید آن خرد شده است ، هرگز آن چه را این موجودات پستی که با آن ها محکوم به آشنایی هستیم ، به من گفته اند و نوشته اند به تو نگفته ام و ننوشته ام و نیز هرگز نخواهم […]
  • سمت جدید سردار احمدی مقدم صدای گیلان - رییس ستادکل نیروهای مسلح طی حکمی سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل احمدی مقدم را به سمت مشاور عالی خود در امور امنیتی و انتظامی منصوب کرد.
  • آیا ایران قدیمی‌ترین کشور دنیاست؟ صدای گیلان - رییس سازمان میراث فرهنگی با توجه به هویت 40 هزار ساله استان لرستان، ایران را قدیمی ترین کشور دنیار معرفی می کند البته انگار اقای سلطانی فر از قدمت بیش از 200 هزار ساله غارهای دربند رشی گیلان اطلاع ندارند تا ایران را همان سیاره زمین […]
  • اعدام دسته جمعی مردان سنی عراقی به دست داعش/ تصاویر گروه تروریستی داعش، شش تن از مردان اهل سنت عراق را به جرم همکاری با نیروهای دولتی این کشور اعدام کرد.


عناوین ویژه