زمان بارگزاری این صفحه: 3:48 PM UTC

پلیس به دنبال ۲ شرور پارک قدس رشت

رئیس پلیس امنیت عمومی گیلان از دستگیری یک شرور و زورگیر در پارک قدس رشت خبر داد و گفت: دستگیری دو همدست شرور این متهم در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

۲ شرور پارک قدس رشت

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سیدرسول صمدی در نشست انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک زورگیر در این شهر اظهار کرد: در گزارش مردمی ذکر شده بود که فردی با استفاده از سلاح سرد در پارک قدس رشت برای بانوان ایجاد مزاحمت می‌کند.

 

وی با بیان اینکه موضوع دستگیری فرد شرور در دستور کار پلیس قرار گرفت، تصریح کرد: متهم در یک تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شد.

 

رئیس پلیس امنیت عمومی گیلان متهم در بازجویی پلیسی به بزه مجرمانه خود با همدستی دو نفر دیگر اعتراف کرد.

 

وی با اشاره به اینکه پلیس به دنبال دو شرور همدست متهم مذکور است، خاطرنشان کرد: متهم اکنون در زندان به سر می‌برد.

 

صمدی از مردم گیلان خواست در صورت مشاهده افراد مزاحم نوامیس خود موارد را سریع‌تر با ۲۱۸۳۵۰۰ ستاد خبری پلیس امنیت عمومی استان درمیان بگذارند.

 

فرمانده انتظامی رودسر نیز از تصادف یک عابر پیاده با خودروی پراید در این شهرستان خبر داد و گفت: یکی از مهم‌ترین عوامل در جلوگیری از وقوع حوادث توجه رانندگان وسایل نقلیه به جلو است.

 

رمضانعلی پورقاسم با تاکید بر ضرورت توجه رانندگان به قوانین رانندگی تصریح کرد: دلیل حادثه رانندگی مذکور بی‌احتیاطی راننده نسبت به جلو بوده است.(فارس)

 

مطالب بیشتر؛

  • رئیس شورای شهر کلاچای بازداشت شد کلاچای - صدای گیلان؛ فرمانده انتظامی رودسر گفت: رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای با دستور مقام قضایی پیرامون آتش‌سوزی منزلش و کشته شدن همسر و دو فرزندش بازداشت شده است.
  • دستگیری سارقان زورگیر در شفت شفت - فرمانده انتظامی شفت از دستگیری دو سارق زورگیر در این شهرستان خبر داد.
  • داعش دست دزد را قطع کرد/ تصاویر گروه داعش «حد سرقت» را بر یکی از شهروندان سوری جاری کرد. شبه نظامیان داعش، دست فردی را که مدعی بودند دزدی کرده، در شهر رقه سوریه قطع کردند.
  • اعتبار ساخت سد پلرود در شرق گیلان. صدای گیلان - با تخصیص اعتبار 200 میلیارد ریالی و پايان يافتن احداث تونل های انحراف ، تونل زير پی سد و نيز ديوار آب بند سد، تكميل فراز بند، عمليات انحراف آب رودخانه پلرود به داخل دو رشته تونل انحرافی در دهه فجر امسال انجام می […]
  • جوانان ایرانی قادر به گسترش علم در دنیا هستند پرفسور سمیعی : گیلان همواره برای بنده خاطره‌انگیز است. امیدوارم این سفر دست‌آوردهای خوبی به ویژه برای جوانان داشته باشد، هدف از این سفر همکاری با کسانی است که می‌توانند در زمینه علم مثمرثمر […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه