زمان بارگزاری این صفحه: 5:11 AM UTC

پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی اتوبوس از دهم اسفند در گیلان

صدای گیلان – معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های گیلان از آغاز پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی اتوبوس های بین شهری همزمان با سراسر کشور در استان از دهم اسفندماه جاری خبر داد.

پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی اتوبوس از دهم اسفند در گیلان

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

صدای گیلان – معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های گیلان از آغاز پیش فروش اینترنتی بلیط های نوروزی اتوبوس های بین شهری همزمان با سراسر کشور در استان از دهم اسفندماه جاری خبر داد.

فریبرز مرادی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: متقاضیان می توانند از طریق مراجعه به درگاه های فروش بلیط اینترنتی استان به نشانی www.gilanmosafer.ir و نیز www.payaneh.ir نسبت به تهیه بلیط به مقاصد مورد نظر اقدام کنند.

وی اضافه کرد: ورود به این درگاه ها از طریق لینک سایت های مذکور در سایت این اداره کل به آدرس www.gilan.rmto.ir قابل دسترسی می باشد.

معاون حمل و نقل اداره کل حمل و نقل و پایانه های گیلان گفت: متقاضیان همچنین می توانند از هفدهم اسفندماه بلیط های نوروزی خود را به صورت حضوری و از طریق پایانه های عمومی و دفاتر فروش بلیط در شهرهای استان تهیه کنند.

مرادی با اشاره به راه اندازی ستاد جابجایی مسافران نوروزی تصریح کرد: بمنظور رفاه حال مسافران نوروزی، ضمن نظارت بر عملکرد شرکت ها و موسسات حمل و نقل مسافری، این ستاد آماده ارائه خدمت به هموطنان است.

وی یادآورشد: طی نوروز سال گذشته بالغ بر360 هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل برون شهری استان جابجا شدند.

وی افزود: سال گذشته 101 هزار بلیط نوروزی در طول اجرای طرح نوروزی توسط شرکت های حمل و نقل مسافر استان پیش فروش شد که 92 هزار آن بصورت حضوری و 9000 بلیط نیز بصورت اینترنتی عرضه شد.

112 شرکت حمل و نقل مسافر استان گیلان با بیش از سه هزار و 300دستگاه وسیله نقلیه آماده ارائه خدمت به مسافران نوروزی هستند.

مطالب بیشتر؛

  • پيش‌فروش «بليت اتوبوس» به صورت حضوری از تاريخ 17 اسفندماه صدای گیلان - پيش‌فروش بليت اتوبوس عید 94 به صورت مراجعه حضوري از تاريخ 17 اسفندماه.
  • زمان فروش بلیت های نوروزی اتوبوس اعلام شد صدای گیلان - متقاضیان می توانند از دهم اسفند ماه جاری با مراجعه به سایت شرکت های مسافری نسبت به خرید بلیت های نوروزی اقدام کنند.
  • بارش برف در گیلان و نیمی از استانهای کشور. صدای گیلان - رئيس مرکز اطلاعات و کنترل ترافيک پليس راهور ناجا از بارش برف و باران در 13 استان کشور خبرداد و از رانندگان خواست با توجه به لغزندگي اکثر جاده هاي كشور ضمن رعايت سرعت مطمئنه با فاصله طولي مناسب نسبت به خودرو جلويي تردد كنند. […]
  • محمدرضا خاتمي ممنوع‌الخروج شد برادر رييس‌جمهور اصلاحات ممنوع‌الخروج شد. به گزارش ايلنا، سيدمحمدرضا خاتمي، در خصوص انتشار اخباري مبني بر ممنوع‌الخروج شدن وي گفت: من نيز در فرودگاه متوجه ممنوع‌الخروج شدن خود شدم. وي ادامه داد: اين مساله بدون اطلاع قبلي صورت گرفته و با توجه به اينكه من از يكي از حقوق شهروندي خويش محروم […]
  • خوش‌نشینی زباله‌ها در طبیعت شمال یکی از مهم ترین این مشکلات که موجب تخریب طبیعت و سبب اذیت مردم این مناطق است همان معضل زباله هاست.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه